přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezena taška - V pondělí 10. května byla u prodejny s potravinami nalezena taška s oblečením. Případný majitel si ji může vyzvednout na obecním úřadě.     Nelezen šátek - V ulici Růžová byl nalezen šátek. Případný majitel se může ozvat na tel. č. 544 224 410.     Oříšek jede - Pojízdná prodejna s oříšky, sušeným ovocem a cukrovinkami nabízí své zboží každý čtvrtek v době od 10:30 hod. do 11:00 hod na parkovišti U Laštůvků. Podrobnější informace o firmě a nabízeném sortimentu naleznete na webových stránkách https://www.orisek-jede.cz/nebo na facebooku Oříšek Jede.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Anketa: vyvěšování moravské vlajky >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Anketa: vyvěšování moravské vlajky

Zřejmě především v souvislosti s probíhajícím sčítáním lidu se na nás obracejí někteří telničtí občané s různými aktivitami spojenými s přihlášením k moravské národnosti. V tomto tématu nabízí nejvíce informací webová stránka www.zamoravu.eu, kde naleznete argumenty podporující aktivnější přístup k našemu moravanství.

Zajímá nás Váš názor, proto jsme na těchto webových stránkách právě zveřejnili anketu k tématu vyvěšování moravské vlajky např. na státní svátek sv. Cyrila a Metoděje - 5. července 2011. V případě, že by byl ohlas kladný, navrhneme tuto záležitost k projednání obecnímu zastupitelstvu.

 

 

Počet zobrazení: 1692

Doporučujeme