přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele Obec Telnice - Morava Facebook

Hlášení rozhlasu:

Nalezen mobilní telefon - Na Brněnské ulici byl v pondělí 13. září 2021 nalezen mobilní telefon. Případný majitel si jej může vyzvednout na obecním úřadě.     Orel jednota Telnice zve - Orel jednota Telnice zve na aerobik. Každý čtvrtek od 17 do 18:00 hodin v malém sále Orlovny. Více informací naleznete na webových stránkách.     Oznámení o přerušení dodávky el. energie 23. září 2021 -  Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie dne 23. září 2021 od 8:00 do 16:30. Vypnutá oblast: U Rybníka od Růžové po č.p. 474, Růžová od č.p. 29 a 43 po č.p. 317 a 409, Draha č.p. 462, 303, 304, Nová, V Dědině č.p. 29 a 58. Děkujeme za pochopení.     

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Anketa: vyvěšování moravské vlajky >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Anketa: vyvěšování moravské vlajky

Zřejmě především v souvislosti s probíhajícím sčítáním lidu se na nás obracejí někteří telničtí občané s různými aktivitami spojenými s přihlášením k moravské národnosti. V tomto tématu nabízí nejvíce informací webová stránka www.zamoravu.eu, kde naleznete argumenty podporující aktivnější přístup k našemu moravanství.

Zajímá nás Váš názor, proto jsme na těchto webových stránkách právě zveřejnili anketu k tématu vyvěšování moravské vlajky např. na státní svátek sv. Cyrila a Metoděje - 5. července 2011. V případě, že by byl ohlas kladný, navrhneme tuto záležitost k projednání obecnímu zastupitelstvu.

 

 

Počet zobrazení: 1863

Doporučujeme