přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Oznámení: Termín pro placení poplatků - 30. června 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Oznámení: Termín pro placení poplatků - 30. června 2018

Upozorňujeme občany, kteří využili možnosti platit poplatek za komunální odpad ve dvou splátkách, že termín pro druhou splátku je 30. června 2018. Poplatek je možné uhradit v úřední dny v hotovosti na pokladně OÚ nebo převodem na účet.

- převodem z účtu číslo účtu zde (variabilní symbol č. popisné domu + zprávu pro příjemce za jaké osoby je poplatek hrazen),

- na pokladně Obecního úřadu Telnice - a to v úřední dny pondělí, středa, čtvrtek od 8–18 hodin. Děkujeme za respektování úředních hodin.

Více informací zde

 

Počet zobrazení: 577

Doporučujeme