přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Vánoční trhy - 22. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Vánoční trhy - 22. prosince 2018

Dne 22. prosince 2018 se Telničtí hasiči a restaurace u Sendyho (a já smiley) spojili, aby uspořádali Vánoční trhy. Této dnes už tradice se zúčastnili nejen občané naší malebné obce, ale i její blízké okolí. Za doprovodu koled, několika představení dětí ze základní školy a jedné prostě supr party, která nám přišla zazpívat, se mohli všichni účastníci občerstvit svařákem, bramborákem a jinými domácími produkty. Chtěl bych poděkovat jménem hasičů i restaurace u Sendyho za hojnou účast nejen návštěvníků, ale i stánkařů, kterých bylo opravdu spoustu. Škoda jen nepříznivého počasí, které nám pokazilo idylku. Nicméně zábava pokračovala až do brzkých ranních hodin.

Cíl byl jasný - uspořádat pro Telničáky kvalitní vánoční trhy, jaké si bez pochyby zaslouží. No a já si myslím, že jsme to zvládli minimálně na dvojku (smích).

Ještě jednou díky moc! 

Radek Micheller

P.S.: děkuji také obci Telnice za technickou podporu této akce.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 240

Doporučujeme