přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Turnaj jednotlivců v kuželkách - 26. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Turnaj jednotlivců v kuželkách - 26. prosince 2018

Je již zažitou tradicí, že na svátek sv. Štěpána se na orlovně schází kuželkáři, aby si zasoutěžili, protáhli se o vánočních svátcích a popřáli si krásné vánoční svátky. Nejinak tomu bylo i těchto vánocích.

Soutěžilo se v kategoriích žáci, dorostenci, ženy, muži neregistrovaní v soutěži a hráči hrající soutěžně kuželky. V příjemné vánoční atmosféře jsme mohli vidět snahu všech 23 hráčů o co nejlepší výsledek. A kdo vyhrál ve své kategorii?

Kategorie žáci:                              Martin a Tomáš Dvořákovi
Kategorie dorostenci:                    František Hrazdíra
Kategorie ženy:                             Markéta Mikáčová
Kategorie neregistrovaní:              Filip Dvořák
Kategorie registrovaní:                  Vojtěch Dvořák

Všichni účastníci byli spokojení z příjemně stráveného dne, zvláště ti, kteří si odnášeli ocenění za medailové umístění. Takže nezbývá než kuželkářsky popřát, ať to všem padá i v dalším roce.

Jiří Hrazdíra, účastník turnaje

Fotografie z akce najdete také na www.oreltelnice.cz


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 134

Doporučujeme