přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Mezinárodní úspěchy mladých házenkářů na konci roku 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Mezinárodní úspěchy mladých házenkářů na konci roku 2018

Házenkářská reprezentace České republiky do 19-ti let se koncem prosince zúčastnila špičkově obsazeného turnaje Sparkassen Cup  v Německém Merzigu. Ve skupinové fázi naši porazili kromě domácích Němců také na výběr Finska a podlehli jen týmu Švýcarska. V semifinále zdolali Island a v repríze úvodního souboje pak bohužel napodruhé podlehli Německu. K obrazovkám táhl telnické fanoušky především borec s číslem 15 – hráč družstva mužů Sokola Telnice a odchovanec našeho klubu Jirka Gregorovič, ve všech utkáních patřil mezi základní stavební kameny české obrany a i v útoku se zaskvěl 4 brankami do sítě soupeřů. Gratulujeme mu k dobrým výkonům i výsledkům a věříme, že jej nominace do reprezentace České republiky nemine ani v následujících letech.

Tatran Bohunice vypravil po Vánočních svátcích výběrové družstvo mladších žáků do Švédska, na světoznámý házenkářský turnaj Lunda Cup. Mezi hráči z Brna a okolí nechyběli ani dva zástupci našeho klubu – Sokola Telnice - Jakub Horáček jako úderná spojka a Miroslav Kovařík jako nadějný brankář. Kluci proletěli základní skupinou nabitou družstvy z celé Evropy a i ve vyřazovací fázi snadno překonali první dva soupeře. Až v semifinále našli přemožitele v podobě dobře disponovaných hráčů FIF Handbold z Dánska. Konečné třetí místo je dobrou vizitkou pro Jihomoravskou házenou a odměnou za celoroční práci. Jakubovi a Mirkovi děkujeme za výbornou reprezentaci Telnice ve vzdálené Skandinávii. 

David Bím, oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 279

Doporučujeme