přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Štěpánský turnaj ve stolním tenise - 26. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Štěpánský turnaj ve stolním tenise - 26. prosince 2018

Letošní Štěpánský turnaj ve stolním tenise neregistrovaných hráčů, který již tradičně pořádá TJ Sokol Telnice, byl opět ve znamení dobré účasti. Letošní soutěž byla výjimečná tím, že hráči si mohli jako první vyzkoušet kvalitu nového laku na zrekonstruovaných parketách sálu sokolovny.

Akce byla zahájena v 8,30 hodin a zúčastnilo se jí 14 borců z Telnice a blízkého okolí.

Zahájení turnaje patřilo již tradičně řediteli turnaje Tondovi Mikuláškovi. Seznámil přítomné borce s pravidly turnaje a rozdělením do dvou základních skupin.

Ve skupinách borci sehráli utkání systémem každý s každým. Do play-off se nominovali čtyři nejlepší ze skupiny. Play-off se sehrálo vyřazovacím systémem.

Post prvního místa obsadil Jaroslav Sklenář, na dalších postech po tuhých a velmi vyrovnaných bojích se v pořadí druhý a třetí umístili Ivoš Langer a Antonín Mikulášek.

Nejlépe umístění obdrželi cennou trofej v podobě poháru s ochranným nápojem. Ostatní účastníci neodešli také s prázdnou a byli odměněni nejen dobrým pocitem ze hry ale i nějakou tou drobností.

Ještě jednou gratulujeme vítězům a ostatním borcům děkujeme za účast. Poděkování patří také divákům, kteří přišli podpořit tuto již tradiční telnickou akci. Ceny do soutěže věnovali T. J. Sokol Telnice, firma ELITA semenářská, a.s. Brno a obec Telnice, která také turnaj podpořila formou finančního příspěvku. Děkujeme.

Děkujeme také Tomášovi Sobotkovi za zajištění občerstvení.

S přáním všeho dobrého v nadcházejícím roce 2019 se za pořadatelský tým těšíme na další ročník „Štěpánského turnaje“.

Pavel Oborný
T. J. Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 254

Doporučujeme