přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Výlet na divadelní představení Popelka do Žatčan - 14. prosince 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Výlet na divadelní představení Popelka do Žatčan - 14. prosince 2018

V pátek 14. prosince 2018 se všechny děti a žáci ZŠ a MŠ Telnice zúčastnily divadelního představení "Popelka", které se uskutečnilo v žatčanské sokolovně. Ochotný pan Alois Hrdlička absolvoval v daný den celkem šest jízd, aby bezpečně přepravil všechny těšící se diváky na divadlo do Žatčan a potom zase zpět do Telnice. Představení začalo v 8.15 hod. a trvalo asi hodinu a půl, po kterou všechny děti s úžasem sledovaly krásně zkomponovaný příběh nešťastné Popelky. Osudem soužená dívka, pokořovaná nevlastní matkou a sestrami, se díky třem oříškům a krásným šatům přece jen setkala s milým a chytrým princem, který jí svojí láskou nakonec vynahradil veškerá předchozí trápení. V této klasické české pohádce hrál samozřejmě hlavní roli ztracený střevíček a netradičně také moudrý princův dvorní šašek, díky kterému nakonec vše dobře dopadlo. Letos bylo představení zaměřeno více muzikálně a protkáno dojemně smutnými i radostnějšími písničkami. Na závěr bylo zaslouženě odměněno velkým potleskem! Popelka navíc měla o to těžší roli, když kvůli úrazu kotníku musela celé představení odehrát vcelku netradičně o francouzských holích... Nicméně na kráse dojímavého příběhu o naplněné lásce to pranic neubralo a všem účinkujícím a pořadatelům patří i letos velké poděkování za neopakovatelný zážitek.

Děkujeme!

Hana Kašparová, ZŠ Telnice


 

 

 

 
Počet zobrazení: 155

Doporučujeme