přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Přerušení provozu stánku s pečivem v Nádražní čtvrti >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Přerušení provozu stánku s pečivem v Nádražní čtvrti

Vážení občané, milí zákazníci,

z důvodu výluky vlaků na Hlavním nádraží v Brně jsme nuceni zavřít náš prodejní stánek na vlakovém nádraží Sokolnice – Telnice. Cestující přestali nádraží využívat jako přestupní uzel, autobusy je svážejí přímo do Brna a odliv zákazníků je značný. Provoz tohoto stánku se z uvedených důvodů stal ztrátovým. 

Věříme, že po ukončení rekonstrukce a vlakové výluky budeme moci stánek znovu otevřít. Do té doby jsme vám k dispozici ve stánku v Telnici naproti obecnímu úřadu, případně na Hlavním nádraží v Brně, v masně U Havelků, Nádražní 4 nebo v dalších prodejnách, které naleznete na našich webových stránkách www.kulhanek-drapal.cz

Děkujeme za pochopení

Rodinná pekárna
KULHÁNEK a DRÁPAL s.r.o.

 

Počet zobrazení: 174

Doporučujeme