přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Rybářství DUJSÍK - Rybářství DUJSÍK oznamuje, že bude v úterý 23. října v 10:30 hod prodávat na obvyklém prodejním místě ryby. Nabízí kapry, lososové pstruhy. Na požádání ryby zabije, vykuchá a vyčistí.     Kuchařka do školní jídelny - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchařku do školní jídelny. Pracovní úvazek 6 hodin denně. Nástup od 1. prosince 2018. Informace na tel. čísle 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.     Očkování proti chřipce - Mediclinic oznamuje, že od 11. října je možné se v telnické ordinaci praktického lékaře nechat očkovat proti chřipce.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Hudební škola Yamaha Telnice - aktuální informace pro přihlášené děti do skupiny První krůčky >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Hudební škola Yamaha Telnice - aktuální informace pro přihlášené děti do skupiny První krůčky

Informace k oboru První krůčky

Výuka PK bude probíhat v Telnici na Orlovně vždy v pondělí. Jedna skupina v době 16:35 – 17:20, druhá skupina 17:25 – 18:10.

Milí rodiče, aby bylo možné v pondělí 8. 10. již učit a plně se věnovat dětem, není vhodné těsně před výukou řešit organizační záležitosti. Proto Vás prosím o nahlášení, který termín se Vám pro výuku hodí. Vzhledem k reakcím některých rodičů není důvodem k zařazení do skupiny věk dítěte, ale spíš Vaše časové dispozice. Proto prosím, abyste mi svoje představy o zařazení do 1. či 2. skupiny nahlásili e-mailem na adresu: bozena@kuf.cz nebo sms zprávou na mobil 777 648 772 do nedělního večera (7. 10.). To proto, abych mohla v pondělí dopoledne upřesnit počty a případně Vám dát vědět. Jistě, že je možné se následně v pondělí po výuce ještě domluvit na možné změně, ale to už bude věcí vzájemné domluvy mezi rodiči. Zatím je situace taková, že dětí v PK bude asi 20 (možná i víc), tak je třeba, aby byly skupinky rovnoměrné.

Předem Vám děkuji za spolupráci, zejména za Vaši zpětnou vazbu o zařazení Vašeho dítěte. Stačí, když uvedete skupinu 1 nebo 2, není třeba uvádět čas. Ten je nahoře tohoto sdělení uvedený.

Pokud jste mi už informaci o zařazení do výuky sdělili, není třeba už reagovat. Pokud jste nebyli na úvodní informativní schůzce v MŠ a přišli jste až na ukázkovou hodinu, prosím, k informaci o zařazení dítěte připište i jeho jméno, příjmení, datum narození a kontakt na Vás.

Těším se na Vás, přeji pohodové dny. 

Božena Küfhaberová                                                                               

 

Počet zobrazení: 93

Doporučujeme