přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Rybářství DUJSÍK - Rybářství DUJSÍK oznamuje, že bude v úterý 23. října v 10:30 hod prodávat na obvyklém prodejním místě ryby. Nabízí kapry, lososové pstruhy. Na požádání ryby zabije, vykuchá a vyčistí.     Kuchařka do školní jídelny - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchařku do školní jídelny. Pracovní úvazek 6 hodin denně. Nástup od 1. prosince 2018. Informace na tel. čísle 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.     Očkování proti chřipce - Mediclinic oznamuje, že od 11. října je možné se v telnické ordinaci praktického lékaře nechat očkovat proti chřipce.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Stavba sportovní haly - 28. září 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Stavba sportovní haly - 28. září 2018

Státní svátek 28. září 2018 patřil v Telnici mj. také stavbě sportovní haly. Dodavatelská společnost Techtex vyslala tradičního dirigenta spousty rozmanitých činností - Fandu Topinku, který řídil práce v součtu asi 40 ochotných brigádníků, většinou z řad házenkářského oddílu, ale třeba i fotbalistů a dalších obětavců.

I když mnohé sportovní soutěže a tréninky oddílů už dávno začaly, stavbou přetlakové haly dostala podzimní, zimní a jarní sezona své zázemí...

Děkujeme všem, kteří dorazili pomoci, díky za příjemné a chutné občerstvení patří Liborovi Pilnému, Leoně Bímové a restauraci HD Pub.

Ať nám hala dobře slouží!


 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 216

Doporučujeme