přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Rybářství DUJSÍK - Rybářství DUJSÍK oznamuje, že bude v úterý 23. října v 10:30 hod prodávat na obvyklém prodejním místě ryby. Nabízí kapry, lososové pstruhy. Na požádání ryby zabije, vykuchá a vyčistí.     Kuchařka do školní jídelny - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchařku do školní jídelny. Pracovní úvazek 6 hodin denně. Nástup od 1. prosince 2018. Informace na tel. čísle 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.     Očkování proti chřipce - Mediclinic oznamuje, že od 11. října je možné se v telnické ordinaci praktického lékaře nechat očkovat proti chřipce.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Poslední setkání telnických zastupitelů >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Poslední setkání telnických zastupitelů

Telničtí zastupitelé (volební období 2014-2018) se naposledy sešli při své 48. schůzi ve čtvrtek 27. září 2018, kterou doprovázela přátelská atmosféra. Ihned po ukončení schůze zastupitelstva proběhla společná večeře v salonku Restaurace U Laštůvků, po níž následovalo pořízení poslední oficiální fotografie.

Jménem obce Telnice děkuji všem členům zastupitelstva za vynikající spolupráci. Oceňuji zvláště velmi dobré mezilidské vztahy a snahu o otevřenou a věcnou diskuzi nad přednesenými tématy. Přeji hodně zdaru všem svým kolegům ve všem, co je v dalším životě čeká.

František Kroutil, starosta obce

Ve volebním období 2014 - 2018 pracovalo telnické zastupitelstvo v tomto složení:
František Kroutil (starosta obce), Pavla Chovancová (místostarostka obce), Jiří Dudák (místostarosta obce), Josef Hrazdíra, Pavel Oborný, Leona Bímová, Kateřina Umlášková, Miroslav Homola, Petr Gabrhel, Marie Fialová, Martin Kočí.

 

Počet zobrazení: 296

Doporučujeme