přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Rybářství DUJSÍK - Rybářství DUJSÍK oznamuje, že bude v úterý 23. října v 10:30 hod prodávat na obvyklém prodejním místě ryby. Nabízí kapry, lososové pstruhy. Na požádání ryby zabije, vykuchá a vyčistí.     Kuchařka do školní jídelny - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchařku do školní jídelny. Pracovní úvazek 6 hodin denně. Nástup od 1. prosince 2018. Informace na tel. čísle 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.     Očkování proti chřipce - Mediclinic oznamuje, že od 11. října je možné se v telnické ordinaci praktického lékaře nechat očkovat proti chřipce.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Soustředění mladých házenkářů v Chorvatsku - září 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Soustředění mladých házenkářů v Chorvatsku - září 2018

Druhý týden v září 2018 odjela skupina mladých házenkářů od minižáků až po starší žáky na čtyřdenní soustředění do chorvatské Rijeky. Druhou polovinu autobusu naplnili minižáci z Velké Bystřice, kterým jsme soustředění nabídli. Oplatili jsme tak návštěvu našim chorvatským  kamarádům, kteří u nás byli na telnické hody. Ubytování i stravu jsme měli zajištěno v areálu Červeného kříže s výhledem na moře. Každý den jsme měli zarezervovány sportovní haly pro tréninkové jednotky, navštívili jsme a prohlédli si starobylý hrad a dali si samozřejmě i výbornou zmrzku. Počasí vyšlo na jedničku, takže nechybělo ani každodenní koupání. V sobotu dopoledne proběhl turnaj minižáků a starších žáků. Všichni dostali z rukou mladých chorvatských házenkářů pamětní medaili a spoustu dobrot na cestu. Věříme, že si tento výlet všichni užili, a těšíme se na další ročník.

Cesta tam i zpět proběhla bez problémů, za což patří poděkování panu řidiči. Poděkování patří také všem rodičům, trenérům a všem, kdo se podíleli na zařízení, financování i organizaci této akce, především pak sponzorům, kteří nám uhradili dopravu a našim chorvatským  hostitelům.  Fotografie z této akce najdete na webových stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci minižáci fotogalerie Rijeka 2018.

Leona Bímová
oddíl házené TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 136

Doporučujeme