přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Rybářství DUJSÍK - Rybářství DUJSÍK oznamuje, že bude v úterý 23. října v 10:30 hod prodávat na obvyklém prodejním místě ryby. Nabízí kapry, lososové pstruhy. Na požádání ryby zabije, vykuchá a vyčistí.     Kuchařka do školní jídelny - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchařku do školní jídelny. Pracovní úvazek 6 hodin denně. Nástup od 1. prosince 2018. Informace na tel. čísle 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.     Očkování proti chřipce - Mediclinic oznamuje, že od 11. října je možné se v telnické ordinaci praktického lékaře nechat očkovat proti chřipce.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Program Národního divadla v Brně - listopad 2018 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Program Národního divadla v Brně - listopad 2018 (Brno)

Program Národního divadla v Brně - listopad 2018

opera
2. listopadu 19.00 hodin Piková dáma | MD | - role Heřman – Eduard Martynyuk
4. listopadu 18.00 hodin La Dafne | DR | - role Dafne – Andrea Široká
6. listopadu 19.00 hodin Nabucco | MD | - role Nabucco – Richard Haan
7. listopadu 19.00 hodin Nabucco | MD | - role Abigail – Anda‑Louise Bogza
11. listopadu 19.00 hodin Káťa Kabanová | JD | - mimořádná příležitost pro diváky – první představení ve zkušebním provozu
17. listopadu 19.00 hodin Příhody lišky Bystroušky / MFJB | JD | - 1. slavnostní představení k otevření Janáčkova divadla
18. listopadu 15.00 hodin Příhody lišky Bystroušky / MFJB premiéra L OB | JD | - 2. slavnostní představení – Live stream v rámci OPERA VISION
19. listopadu 19.00 hodin Káťa Kabanová / MFJB  L U, O, S | JD | - role Boris – Magnus Vigilius
21. listopadu 11.00 hodin Krok za oponu / MFJB - Příhody lišky Bystroušky – Bílovice nad Svitavou
24. listopadu 17.00 hodin Krok za oponu / MFJB - Káťa Kabanová – Aula rektorátu VUT v Brně
27. listopadu 19.00 hodin Libuše / MFJB ↗ L AB, ZOB | BVV | - role Libuše – Lucie Hájková
29. listopadu 19.00 hodin Koncert orchestru a sboru Janáčkovy opery / MFJB | BVV | - Národní divadlo Brno


balet
1. listopadu 10.00 hodin Spící krasavice | MD |
8. listopadu 19.00 hodin 4 Elements | MD |
9. listopadu 19.00 hodin 4 Elements  L | MD |
10. listopadu 17.00 hodin 4 Elements F | MD |
14. listopadu 19.00 hodin Amadeus Mozart | DR |
15. listopadu 18.00 hodin Amadeus Mozart | DR |
17. listopadu 18.00 hodin 4 Elements  L | MD |
27. listopadu 19.00 hodin 4 Elements  L | MD |

činohra
2. listopadu 19.00 hodin Roky a kroky I. premiéra Č 1 | DR |
3. listopadu 10.00 hodin Perníková chaloupka | MD |
3. listopadu 19.00 hodin Milenci nebes EN SUB | MD |
3. listopadu 19.00 hodin Roky a kroky II. premiéra Č 2 | DR |
4. listopadu 10.00 hodin Všelijaká koukátka | MD |
4. listopadu 14.00 hodin Pohádka o nevyřáděném dědečkovi | DR |
5. listopadu 19.00 hodin Saturnin | MD |
5. listopadu 19.00 hodin Věra | DR |
6. listopadu 18.00 hodin Roky a kroky - SPČ | DR |
7. listopadu 19.00 hodin Zázrak v černém domě | DR |
8. listopadu 19.00 hodin Teror | DR |
9. listopadu 19.00 hodin Strach jíst duši | DR |
10. listopadu 10.00 hodin Perníková chaloupka | MD |
11. listopadu 10.00 hodin Perníková chaloupka | MD |
11. listopadu 19.00 hodin Marie Stuartovna | MD |
12. listopadu 17.00 hodin Kdo je pan Schmitt?  L KO | MD |
13. listopadu 19.00 hodin Něco za něco  L ZČ | MD |
16. listopadu 19.00 hodin Kdo je pan Schmitt? | MD |
17. listopadu 10.00 hodin Všelijaká koukátka | MD |
19. listopadu 20.00 hodin Vévodkyně a kuchařka | DR |
20. listopadu 19.00 hodin Apartmá v hotelu Plaza | MD |
17. listopadu  Obrys – zájezd (USA) - představení jste mohli vidět v rámci festivalu Divadelní svět Brno
18. listopadu 17.00 hodin Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka | MD |
24. listopadu 19.00 hodin Roky a kroky  L D | DR |
25. listopadu 14.00 hodin Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka DV | MD |
25. listopadu 17.00 hodin Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka | MD |
27. listopadu 20.00 hodin Kmeny | DR |
28. listopadu 19.00 hodin Je třeba zabít Sekala | MD |
29. listopadu 19.00 hodin Improvozovna | DR |
30. listopadu 19.00 hodin Hoří v sadě rodném květ | DR |

hosté
1. listopadu 19.00 hodin Bratři Ebenové | MD | - koncert
10. listopadu 18.45 hodin Marnie  L | DR | - přímý přenos z Metropolitní opery New York
16. listopadu 19.00 hodin Kouzelná vyhlídka | DR | - Divadelní spolek Frída
21. listopadu 19.00 hodin Šárka / MFJB | DR | - Ensemble Opera Diversa, koncertní provedení
22. listopadu 19.00 hodin Šárka / MFJB premiéra L | DR | - Ensemble Opera Diversa
23. listopadu 19.00 hodin Počátek románu, Rákoš Rákoczy / MFJB premiéra L | MD | -  Konzervatoř Brno
23. listopadu 19.00 hodin Sborový koncert / MFJB | DR | - Dětský sbor Brno
24. listopadu 19.00 hodin Osud / MFJB  L | MD | -  Národní divadlo moravskoslezské
25. listopadu 11.00 hodin Recitál Jitky Čechové / MFJB | DR |
25. listopadu 19.00 hodin Věc Makropulos / MFJB  L PS | JD | -  Vlámská opera, Antverpy / Gent
25. listopadu 20.30 hodin LiStOVáNí Lukáše Hejlíka | DR |
26. listopadu 19.00 hodin Folklórní koncert / MFJB | DR | - Musica Folklorica
26. listopadu 19.00 hodin Počátek románu, Rákoš Rákoczy / MFJB L | MD | - Konzervatoř Brno
28. listopadu 19.00 hodin Šárka / MFJB  L | DR | - Ensemble Opera Diversa
30. listopadu 19.00 hodin Zápisník zmizelého / MFJB  L | MD | -  Muziektheater Transparant, scénické provedení


JD Janáčkovo divadlo / MD Mahenovo divadlo / DR divadlo Reduta / BVV Brno-výstaviště
 

       
   

Počet zobrazení: 66

Doporučujeme