přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Hodnocení sezony 2017/2018 futsalového oddílu - 20. června 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Hodnocení sezony 2017/2018 futsalového oddílu - 20. června 2018

Tradičně na závěr celé sezony (20. června 2018) se sešli členové futsalového oddílu se svými trenéry a rodiči, aby společně zhodnotili celý rok společných aktivit. V sezoně 2017/2018 se náš oddíl prezentoval výbornými výsledky v Bambini lize, přičemž Sokol Telnice A se umístil na pěkném druhém místě, když jen v jednom jarním utkání stačilo uhrát jiný výsledek s vítězným týmem Orla Obřany, po podzimní části jsme totiž vedli tabulku soutěže. Béčko skončilo nakonec sedmé z osmi (mít lepší skóre, mohli jsme být šestí). Naprosto famózně zvládla svoji mladší kategorii naše sestava nejmladších hráčů, která vyhrála v lize krom jednoho utkání všechny své zápasy a zaslouženě zvítězila ve své soutěži. Výsledky však pro náš oddíl nejsou to prvořadé, chceme tvořit fajn partu, která šlape jak na hřišti, tak i mimo něj. A to se ukázalo i na našem Sportovním soustředění v Prudké, které se odehrálo v polovině června. Na jaře se nám podařilo odehrát vyrovnaná přátelská utkání s SK Prace na jejich zeleném pažitu. Naši zástupci pomáhali na letošním Olympijském dni dětí s naší futsalovou disciplínou. Na podzim jsme si užili našeho pohodového Sportovního dne v telnické přetlakové sportovní hale, přípravných turnajů v Líšni a ve Křtinách. Samozřejmostí jsou pro všechny pravidelné tréninky (2x týdně mladší a 2x týdně starší hráči), někteří si rádi zajdou zahrát k rybníku i mimo tréninky. V sezoně náš klub sportoval se 30 hráčkami a hráči.

Při každém hodnocení volí členové oddílu a trenéři ze svého středu nejlepší hráče sezony. Tentokrát byl nejlepší hráčem mezi staršími zvolem Marek Toužín, který je už dlouhá léta tahounem našeho Áčka a nejlepším střelcem oddílu. Mezi mladšími byl zvolen Adam Procházka, který se stal jedním z tahounů pro změnu našeho Béčka. Nejlepší hráčkou byla zvolena Markéta Kroutilová, děvčata jsou našimi velkými oporami především v obranných řadách. No a nejlepším talentem se stal David Bartl, jehož neutuchající energie na hřišti (a někdy i mimo něj) je vždy velkou posilou pro výkony našich týmů.

Ještě se sluší pochválit také naše střelce, kteří se v Babmini lize významně zapsali do statistik soutěže:
- ve starší kategorii zvítězil Marek Toužín s 37 góly, čtvrtý byl Filip Michl s 20 zásahy, pořadí dalších střelců je následující: 16. Vojtěch Hemala (9 gólů), 19. Radek Toužín (8), 21. Filip Švanda (7), 22. František Kroutil ml. (6), 24. Adam Procházka (5), 32. Václav Kroutil a Šimon Linhart (oba 3), 39. Viktor Kafka, David Kolek a Ondřej Zapletal (všichni 2 góly).

- v mladší kategorii dominovali jasně naši hráči v tabulce střelců: 1. Adam Procházka (14 gólů), 2. Václav Kroutil (12), 3. Ondřej Zapletal (9), 5. David Bartl (5), 10. Nicolas Prášek (2), 11. Tomáš Blažek (1).

Děkujeme všem hráčům, trenérům a rodičům a všem dalším za spolupráci, Restauraci Tuřanská beseda za materiální podporu a obci Telnice za slevu za pronájem sportovní haly (sleva pro mládežnické oddíly) a těšíme se zase na další sezonu.

Srdečně jsou zveme všechny, kteří mají rádi náš sport na náš podzimní nábor, který se uskuteční ve pondělí 24. září 2018 na Sokolovně a také na každý tréninky v příští sezoně... Sportu zdar a fotbalu (futsalu) zvlášť!

Oddíl futsalu
TJ Sokol Telnice


 

 

 

 
Počet zobrazení: 70

Doporučujeme