přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Memoriál Jana Kratiny ve Velké Bystřici - 22.-23. června 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Memoriál Jana Kratiny ve Velké Bystřici - 22.-23. června 2018

Blíží se konec školního roku a naši minižáci vyráží na tradiční závěrečný turnaj sezóny. Ve Velké Bystřici se koná Memoriál Jana Kratiny, který byl naším kamarádem a zakladatelem mezinárodního turnaje MEGA SAM CUP Olomouc. Po jeho smrti převzala záštitu nad tímto turnajem Masarykova základní a mateřská škola Velká Bystřice a pokračuje v této tradici dodnes. Pravidelně se turnaje zúčastňujeme a nebylo tomu jinak ani letos. Odjeli jsme s jedním družstvem ve střední kategorii ročníky narození 2008/2009. V tomto složení hrál náš tým letos poprvé a ukázal, že pro příští sezónu nemusíme mít o telnickou miniházenou žádné obavy. Kluci se v konkurenci 18 týmů z Česka, Slovenska a Chorvatska určitě neztratili. Ve skupině skončili na třetím místě po prohrách s Prosenicemi a Velkou Bystřicí. V dalších bojích již přemožitele nenašli, a tak obsadili konečné 7. místo. Všichni jsme si užili dva pohodové dny s miniházenou a těšili se na telnické hody i návštěvu našich kamarádů z Chorvatska, která nás čekala hned po tomto turnaji.

Reportáž České televize z memoriálu Jana Kratiny najdete na internetové adrese: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510226-sport-v-regionech/418232400030017-memorial-jana-kratiny-velka-bystrice, fotografie na https://uloz.to/!uc6ABRqv1z0i/mjk-rar a na stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz

Děkujeme všem, kdo se podíleli na úspěšném průběhu tohoto turnaje.

Za trenéry minižáků
házenkářského oddílu TJ Sokola Telnice
Leona Bímová

 


 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 55

Doporučujeme