přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Návštěva chorvatských házenkářů v Telnici - 23. - 26. června 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Návštěva chorvatských házenkářů v Telnici - 23. - 26. června 2018

Od soboty 23. června do úterý 26. června 2018 jsme přivítali v Telnici naše kamarády z Chorvatska. Přijeli k nám po Memoriálu Jana Kratiny ve Velké Bystřici, kterého se každoročně účastní. Během svého pobytu u nás využili areál Sokolovny pro trénování a přátelské zápasy s našimi mladými házenkáři, které proběhly v pondělí 25. června odpoledne. Zahráli si všichni, kdo přišli – minižáci, mladší žáci i straší žáci. Jsme velmi rádi, že zápasy měly i skvělou diváckou podporu a sešla se řada rodičů a fanoušků telnické házené, aby vytvořili tu správnou házenkářskou atmosféru. Zápasy proběhly v přátelské atmosféře a všichni zúčastnění byli spokojeni. Poděkování patří nejen hráčům, ale i všem organizátorům, trenérům a rozhodčím. V letošním roce mohli naši chorvatští přátelé zažít i atmosféru telnických hodů, které pro ně byly příjemným zážitkem i zpestřením jejich sportovního soustředění.

Děkujeme Orlu Telnice za zprostředkování ubytování a restauraci Orlovna za zajištění stravování po celou dobu jejich pobytu.  Už teď se těšíme na další setkání, tentokrát v chorvatské Rijece, kam se chystáme v září. Fotografie z přátelských zápasů najdete na www.hazenatelnice.wbs.cz  sekce mini fotogalerie.

Leona Bímová
oddíl házené TJ Sokol Telnice

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 99

Doporučujeme