přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Turnaj dvojic v pétanque - 30. června 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Turnaj dvojic v pétanque - 30. června 2018

V sobotu 30. června 2018 proběhl v areálu základní školy v Telnici tradiční turnaj dvojic v pétanque. Letos se zúčastnilo 16 dvojic a jsme rádi, že jsme mohli přivítat i několik nováčků, kteří se určitě v konkurenci těch ostřílených neztratili. Hrálo se celé odpoledne a některé výkony připomínaly profesionální úroveň. Švýcarský bodovací systém zajistil napětí až do posledních bojů. Vítězem letošního ročníku se stal František Marek se svým zetěm Leo Bačíkem. Druhé místo obsadili nadějní mladíci Marek Popela a Šimon Marek a třetí místo Ondřej Trnavský a Jan Štefke. První tři dvojice obdržely poháry, všichni pak dárkové balíčky, které po skončení turnaje společně při přátelském posezení zkonzumovali. Během celého odpoledne bylo připravené občerstvení včetně grilované kýty, která se snědla do posledního kousku. Pěkné počasí a přátelská atmosféra dodali celému turnaji ten správný náboj.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich výkony, organizátorům a všem pomocníkům za přípravu turnaje. Poděkování patří i obci Telnice za finanční podporu.  Doufáme, že se všichni dobře pobavili a už teď se těší na další ročník. 

Za organizátory
Leona Bímová


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 101

Doporučujeme