přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Hodový házenkářský zápas - 24. června 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Hodový házenkářský zápas - 24. června 2018

O letošních hodech  jsme se v neděli dopoledne na hodový zápas „mladí vs. staří“ scházeli o trošku déle. Možná za to mohla sobotní vydařená zábava, možná se někteří zalekli proměnlivého počasí, které panovalo a rozhodli se tak šetřit síly na další nedělní a pondělní program.

Nicméně po doplnění obou týmů našimi nejmladšími házenkáři i zahraniční posilou z Chorvatska jsme zápas důstojně rozehráli. O co byla slabší účast, o to byla více hráči bojovali. Rozhodčí Mirek Knol a Jirka Bím zvládli v pohodě udržet utkání v mezích hodových pravidel... Zápas odřídili s přehledem a především s nadhledem. Tradičně se na nějaký ten krok navíc nekoukali, mnohé přešlapy brankovišť přehlédli a dokonce si nechali i líbit i „výhrůžky“ hráčů a diváků.

Bohužel poločasový výsledek 11:11 byl i výsledkem konečným, neboť začalo mírně mrholit a po dohodě kapitánů obou týmů se odešlo předčasně pod sprchy a na pivko. Ale to vůbec nevadilo.

Takže zase remíza...

Házenkáři Sokola Telnice


 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 98

Doporučujeme