přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Petice proti zřízení kasina v Holubicích >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Petice proti zřízení kasina v Holubicích

Vážení občané,

v nedaleké obci Holubice se připravuje záměr zřízení provozovny hazardních her (kasina). Jelikož se tato obec nachází v dojezdové vzdálenosti od Telnice, tento záměr nás jistě svým způsobem také ovlivňuje. Vedení obce Telnice je zásadně proti realizaci takovéhoto druhu podniku v nedaleké blízkosti naší vesnice, a proto se rozhodlo podpořit tuto petici, která je jasným vyjádřením nesouhlasu s tímto záměrem.

Děkujeme za případnou podporu této petiční aktivity. Petiční archy jsou k dispozici na obecním úřadě v Telnici. Kdo by chtěl petici podepsat elektronicky, může svůj názor vyjádřit zde: https://www.petice24.com/stop_kasinu_holubice

PETICE proti zřízení provozovny hazardních her v obci Holubice

dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákona č. 85/1990 Sb. o právu petičním

My, níže podepsaní občané z obcí z blízkého okolí obce Holubice a z obce Holubice prostřednictvím této petice žádáme, aby:

  • Obec Holubice nevystavovala riziku své občany a občany z blízkého okolí, kteří budou zřízením provozovny hazardních her na území obce Holubice dotčeni a kteří budou spolu s občany obce Holubice tvořit potenciální zákazníky této provozovny hazardních her.
  • Obec Holubice brala ohled na historický význam a hodnotu území Slavkovského bojiště a nevymezila v územním plánu obce Holubice v tomto území lokalitu umožňující zřízení provozovny hazardních her.
  • Obec Holubice prokazatelně informovala občany obce Holubice a širší veřejnost o záměru zřídit na území obce Holubice provozovnu hazardních her, a to se všemi podmínkami uvedenými se smlouvě o spolupráci při provozu hazardních her na území obce Holubice se společnostmi European Data project s.r.o. a Paradise casino Admiral, a.s. a aby tuto smlouvu zveřejnila.
  • Obec Holubice veřejně projednala s občany záměr zřízení provozovny hazardních her na území obce Holubice za účasti petičního výboru této petice.
  • Obec Holubice přehodnotila souhlas se zřízením provozovny hazardních her na katastru obce Holubice, vydala obecně závaznou vyhlášku o zákazu hazardních her na území obce nebo vyhlásila místní referendum, ve kterém se dotáže občanů obce Holubice, zda se zřízením provozovny hazardních her na území obce Holubice souhlasí.

Děkujeme.

Za petiční výbor:

Mgr. Jan Grolich, Velatice 262, 66405, p. Tvarožná, starosta obce Velatice
Petr Pleva, Náves 48, 664 08 Blažovice, starosta obce Blažovice
Marie Kousalová, Sivice 286, 664 07 starostka obce Sivice
Milan Blahák, Kovalovice 32, 664 06, starosta obce Kovalovice

Zastupovat petiční výbor při jednání se státními orgány je oprávněn:
kterýkoliv člen petičního výboru (klauzule vyžadovaná §5, písm. 1 zák. č. 85/1990 Sb.)

 

Počet zobrazení: 128

Doporučujeme