přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Ohlédnutí za letošními hody >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Ohlédnutí za letošními hody

Ráda bych touto cestou udělala malou tečku za letošními hody a poděkovala tak všem předškolním dětem a jejich rodičům, které se pustili do Hanácké besedy. I když nás letos na generální zkoušce zastihla nepřízeň počasí a déšť, nevzdali jsme to a tanečky úspěšně zvládli.

Všem patří velké dík a já bych velmi ráda poděkovala vám všem. Po velmi dlouhé době smiley co tyto nácviky vedu jsem byla letošní rok opravdu velmi pyšná, jelikož se nám nácviky úplně nedařily a v letošním roce bylo opravdu velmi těžké se vůbec sejít.

Moje velké osobní poděkování patří Davídkovi, který mi vehnal slzy do očí a přesvědčil mě, že má tato práce smysl i když se úplně nedaří.

Milé děti, přeji vám krásné nadcházející prázdniny, tančete a radujte se z toho, co vám vykouzlí úsměv na tváři.

Vážení rodičové...děkuji i vám.

Zdeňka Šafářová

   

Počet zobrazení: 279

Doporučujeme