přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Pasování "sluníček" a předškoláků v MŠ Telnice - 13. června 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Pasování "sluníček" a předškoláků v MŠ Telnice - 13. června 2018

Ve středu 13. června 2018 probíhal na zahradě mateřské školy slavnostní ceremoniál, a to pasování předškoláků na školáky a malých sluníček na školčátka.  Na slavnosti byl přítomen i král s královnou a velvyslanec Telnického sluníčka. Dětem byly uděleny čestné řády, a poté byly slavnostně pasováni.  Naši noví školáci a školčátka dostali samozřejmě i nějaký dárek na památku. Poté pokračovala slavnost ve velmi příjemné atmosféře. Opékaly se špekáčky a probíhala volná hra dětí na školní zahradě. Rodiče si popovídali a nejeden z nich zamáčkl slzu v oku z dojetí, že právě jejich malé sluníčko už se chystá do školky a že předškoláčka po prázdninách čeká nástup do školy. Slavnostní ceremoniál se v takovéto podobě konal poprvé. Doufáme, že si ho všichni pěkně užili.

Děkujeme všem, kteří se jakkoliv podíleli na tom, že se tato slavnost podařila uskutečnit.

Veronika Slezáková a Pavla Chovancová

       
       
       
       
       
       

Počet zobrazení: 138

Doporučujeme