přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Zájezd do Cífera - 14. července 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Zájezd do Cífera - 14. července 2018

Obec Telnice

pořádá 14. července 2018

 

Z Á J E Z D   D O   C Í F E R A

na folklorní slavnosti.

 

Součástí programu bude návštěva slovenské partnerské obce a folklorního programu, na kterém vystoupí krojovaní z Budmeric, Valašské Polanky, Šenkvic, Zvolena, ale i z Telnice. Těšit se můžete i na cimbálku z Šenkvic. Odjezd autobusu je plánován na 8:30 hodin z parkoviště u Laštůvků. Občerstvení zajištěno. Zájezd pro telnické občany bezplatný. Účastníkům zájezdu doporučujeme vzít s sebou nějaký vhodný domácí nápoj, který by nabídli ke koštu obyvatelům hostitelské obce. 

Závazné přihlášky je možné provést na OÚ Telnice osobně nebo telefonicky: 544 224 410, nabídka je platná do naplnění kapacity autobusu.

 

Počet zobrazení: 168

Doporučujeme