přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Nalezeny klíče - Směrem na nádraží a u rybníka byl nalezen klíč. Případní majitelé si je můžou vyzvednout na OÚ.     Páteční čtení dětem NEBUDE - Obec Telnice a paní Jašková oznamují, že páteční čtení dětem v pátek 18. ledna nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Komponovaný pořad o žalmech v Bibli a české poezii - 25. května 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Komponovaný pořad o žalmech v Bibli a české poezii - 25. května 2018

Telnická farnost srdečně zve na komponovaný pořad o biblických žalmech nazvaný Utíkám se do stínu tvých křídel..., který se uskuteční v rámci Noci kostelů v pátek 25. května 2018 od 20.45 v kostele sv. Jana Křtitele v Telnici. Pořadem bude provázet prof. Jiří Hanuš (historik z Filozofické fakulty MU), hudební doprovod zajistí Martin Kostaš (absolvent JAMU, skladatel, aranžér a kytarista), biblické žalmy a českou poezii jimi inspirovanou bude číst Prokop Štěpánek (student herectví). Pořad je určen široké veřejnosti, zejména pak všem zájemcům o biblickou kulturu a českou literaturu.

 

Počet zobrazení: 43

Doporučujeme