přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Nalezeny klíče - Směrem na nádraží a u rybníka byl nalezen klíč. Případní majitelé si je můžou vyzvednout na OÚ.     Páteční čtení dětem NEBUDE - Obec Telnice a paní Jašková oznamují, že páteční čtení dětem v pátek 18. ledna nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Sportovně - turistický víkend Pec pod Sněžkou - 5.-8. května 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Sportovně - turistický víkend Pec pod Sněžkou - 5.-8. května 2018

V sobotu 5. května 2018 vyjelo 33 dětí a 10 dospělých na prodloužený víkend do Pece pod Sněžkou, na penzion Táňa. Dorazili jsme v pořádku, ubytovali se a vydali na vycházku do Pece a okolí. Večeře byla skvělá, po ní jsme si ještě na hřišti zahráli házenou, kolíky a další drobné hry. Počasí nám přálo – azúrové nebe a sluníčko teplota na triko nebo mikinu. V neděli ráno jsme se vzbudili do krásného slunečného dne, a tak jsme vyrazili na Sněžku. Tentokrát jsme si užili lanovku a vyjeli až nahoru. Po několika letech tam nebyl sníh. Zpátky do Pece jsme se vydali přes Polskou boudu, Luční boudu, Výrovku až na Richtrovy boudy. Tam jsme využili dětské hřiště a pokračovali do Zeleného dolu a údolím Zeleného potoka zpět do Pece. Urazili jsme po svých asi 16 km. V Peci jsme nakoupili suvenýry a něco malého domů. K večeři byly dukátové buchtičky a po nich krátký odpočinek. Jestli si někdo myslí, že byli kluci a holky unavení, tak je na omylu. Po večeři se venku hrála házena, kolíky, schovka a další zábavné hry. Pondělní ráno bylo opět prosluněné a tak nic nebránilo tomu, abychom vyjeli do Janských lázní a lanovkou na Černou horu. Při zpáteční cestě (11 km) jsme prošli rašeliniště pod Černou horou a na Pardubické boudě snědli oběd. Po návratu na Táňu jsme si dali za odměnu ledňáky a užili si sportovní odpoledne u chalupy. K večeři byla skvělá svíčková. V úterý ráno nás po snídani čekalo balení a cesta domů. Doufáme, že se dětem výlet líbil a příští rok se na této výpravě opět potkáme.

Děkujeme všem, kdo nám pomohli s organizací a zajištěním pobytu i obci Telnice za finanční podporu. Fotky a videa z této akce najdete na webových stránkách oddílu házené www.hazenatelnice.wbs.cz. v sekci minižáci – fotogalerie.

Za pořadatele a účastníky
Leona Bímová

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 135

Doporučujeme