přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Nalezeny klíče - Směrem na nádraží a u rybníka byl nalezen klíč. Případní majitelé si je můžou vyzvednout na OÚ.     Páteční čtení dětem NEBUDE - Obec Telnice a paní Jašková oznamují, že páteční čtení dětem v pátek 18. ledna nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Blesková demontáž sportovní haly pod taktovkou Fandy Topinky - 8. května 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Blesková demontáž sportovní haly pod taktovkou Fandy Topinky - 8. května 2018

Sedmá sezona provozu přetlakové sportovní haly v Telnici skončila 7. května 2018. Ve sváteční ráno – v úterý 8. května 2018 se sešla již dobře sehraná telnická parta stavěčů - bouračů společně s několika novými tvářemi, z firmy Techtex dorazil osvědčený dirigent Fanda Topinka a práce nám šla tak jako obvykle dobře od ruky. V poledne již byly všechny plachty pečlivě složeny a připraveny pro příští sezonu. Úklid hřiště i přilehlých prostor, stejně jako demontáž vchodů do haly pak také nepřinesly žádné komplikace. Ve čtrnáct hodin jsme se mohli rozejít a předat hřiště scházejícím se dětem, které ihned zaujaly své místo a zahájily tak letní sezonu v areálu telnické sokolovny.

David Bím


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 148

Doporučujeme