přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Nalezeny klíče - Směrem na nádraží a u rybníka byl nalezen klíč. Případní majitelé si je můžou vyzvednout na OÚ.     Páteční čtení dětem NEBUDE - Obec Telnice a paní Jašková oznamují, že páteční čtení dětem v pátek 18. ledna nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Čaj o páté 2018 - 22. dubna 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Čaj o páté 2018 - 22. dubna 2018

V něděli 22. dubna 2018 se v odpoledních hodinách sešlo na místní sokolovně několik místních, ale i přespolních seniorů k tradičnímu Čaji o páté. Ty věrné neodradilo ani horké počasí, ani Kometa právě hrající o mistrovský titul. Společně si tak užili podařené odpoledne.

K tanci a poslechu zahrála Cimbálová muzika Slováckého krúžku z Brna, se kterou si několik písniček zazpívaly i dvě místní malé nadějné hudebnice – Maruška Mifková a Natálka Donovalová. Ostatně jejich pomoci při jednom ze svých dvou vystoupení využila i, nám již dobře známá, taneční skupina ze Sivic, která nás letos krásně naladila na strunu slavného muzikálu My fair lady ze Zelňáku. V programu pak nemohla chybět ani tradiční hra či vtipná tombola. Dle hojné účasti až do konce programu lze usuzovat, že se toto odpoledne opravdu povedlo a líbilo.

Poděková patří Sokolům za zapůjčení a nachystání sálu sokolovny, HD pub za spolupráci při občerstvení, členkám sociální komise a obecnímu úřadu, panu Netolickému za přichystání výborného čaje, firmě Kulhánek a Drápal za vynikající koláče, a nakonec také všem účinkujícím a účastníkům.

Kateřina Umlášková
jménem sociální komise obce Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 107

Doporučujeme