přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Nalezeny klíče - Směrem na nádraží a u rybníka byl nalezen klíč. Případní majitelé si je můžou vyzvednout na OÚ.     Páteční čtení dětem NEBUDE - Obec Telnice a paní Jašková oznamují, že páteční čtení dětem v pátek 18. ledna nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Concentus Moraviae 2018 - 14. června 2018 (Slavkov) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Concentus Moraviae 2018 - 14. června 2018 (Slavkov)

Zámek Slavkov

srdečně zve na

C O N C E N T U S   M O R A V I A E    2 0 1 8

14. června 2018

Není pochyb, že Dominique Visse je kontratenor múzami líbaný. Nejenže svým hlasem sahá až ke hvězdám, ale je zároveň i fascinujícím hercem. V komické kantátě La Matrone dÉphése sam zosobní všech pět postav. Následně pochopíte, proč ji její autor Nicolas racot de Grandval nazýval tragédií smíchu. Tato kantáta je pouze jednou z mnoha francouzských komických perliček raného 18. století ve Francii, která může být během představení objevena.

Vstupenky můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu 250 Kč na Informačním centru Slavkov u Brna do 31. května 2018. od 1. června se cena zvýší na 300 Kč.

 

 

Počet zobrazení: 20

Doporučujeme