přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Nalezeny klíče - Směrem na nádraží a u rybníka byl nalezen klíč. Případní majitelé si je můžou vyzvednout na OÚ.     Páteční čtení dětem NEBUDE - Obec Telnice a paní Jašková oznamují, že páteční čtení dětem v pátek 18. ledna nebude. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Divadelní představení Babička v trenkách - 20. května 2018 (Prace) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Divadelní představení Babička v trenkách - 20. května 2018 (Prace)

Divadlo Herka

srdečně zve na divadelní představení

Babička v trenkách

20. května 2018  v 18:00 hodin Prace

Divadelní představení pro malé i velké.

Bláznivý vaudeville, plný veselých písní, tanců a komediálních situací, pro 8 mužů a 7 žen a malý dámský kompars. Všichni se modlí aby Dodánek už konečně dospěl a přestal pouštět fiktivní granáty, aby se prodalo co nejvíce deštníků, aby Stella dostudovala práva.Když v tom se situace komplikuje příjezdem babičky ze zahraničí, dochází ke krádeži a děj se zamotává do nerozmotatelných kliček. Zveme bedlivé a pozorné diváky k rozpletení zápletky s happy endem.

 

Počet zobrazení: 39

Doporučujeme