přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Společnost Moravia Propag - Společnost Moravia Propag rozšiřuje stávající týmy a hledá do svého servisního střediska v Blučině motivované pracovníky na pozice: servisní technik (zaměření lednice a automaty), skladník. Pokud hledáte stabilní práci v blízkosti bydliště, jednosměnný provoz, motivační ohodnocení a bohaté zaměstnanecké benefity, ozvěte se na personální oddělení na telefonní číslo 724 616 340, webové stránky www.moraviapropag.cz, nebo se pro více informací zastavte na adresu Blučina 627     Řeznictví Fiala Sokolnice - Řeznictví Fiala Sokolnice, vedle „S“ pasáže si vás dovoluje pozvat k nákupu čerstvého vepřového, hovězího a drůbežího masa výhradně českého původu, dále kvalitních domácích uzenin vyráběných přímo za prodejnou a uzených v klasické udírně na bukovém dřevě, domácího škvařeného sádla, šunky a dalších lahůdek. Otevřeno každý čtvrtek a pátek     Obecní úřad uzavřen - Ve čtvrtek 29. března bude Obecní úřad v Telnici z důvodu čerpání dovolené uzavřen. V pátek 30. března a v pondělí 2. dubna je státní svátek. Další úřední den bude středa 4. dubna 2018. Děkujeme za pochopení.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Tramvaj Plotní – uzavírka Dornychu od 12. března 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Tramvaj Plotní – uzavírka Dornychu od 12. března 2018

Tramvaj Plotní – uzavírka Dornychu

Termín uzavření Dornychu je naplánován na 12. března 2018.  Stavební práce potrvají podle zadání výběrového řízení 30 měsíců.
Proč se kope a staví? Přeložení tramvaje z ulice Dornych do ulice Plotní a nové dopravní řešení celé této lokality je jedním ze strategických projektů města Brna. Jeho cílem je zlepšení průjezdnosti této oblasti. Klíčové bude především přeložení tramvajové trati z ulice Dornych do ulice Plotní. Dojde ke zkapacitnění ulice Dornych i křižovatky Dornychu a Zvonařky a zklidnění ulice Plotní. Průjezdnost této lokality se po dokončení stavebních prací zlepší jak pro řidiče, tak pro chodce a uživatele městské hromadné dopravy. Vytvoří se tím také základní předpoklady pro další rozvoj tohoto území.
Projekt Tramvaj Plotní je zařazen mezi strategické projekty města Brna.
Dopravní omezení
Rekonstruovat se bude nejprve ulice Dornych, a to ve směru z jihu. V každé z etap projektu bude zachován maximální možný průjezd pro osobní automobilovou dopravu. Využita bude i nová ulice Kalová (Nová Agrozet), spojující Dornych a Masnou, jejíž stavba byla nultou etapou tohoto projektu. Omezení MHD Tramvaj číslo 12 bude po většinu doby stavby ukončena ve smyčce Zvonařka. V dalším úseku ji nahradí autobusy, které obslouží například i ulice Plotní a Masná

Více informací naleznete zde:

https://www.brno.cz/strategickeprojekty/tramvaj-plotni/

www.kopemezabrno.cz

 

Počet zobrazení: 133

Doporučujeme