přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Koncert ELÁN 50 let tour 2018 - 20. října 2018 (Brno) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Koncert ELÁN 50 let tour 2018 - 20. října 2018 (Brno)

DRFG ARÉNA

pořádá koncert skupiny

ELÁN

20.října 2018 ve 20 hodin

ELÁN 50 LET TOUR 2018

V tuzemsku se snad nenajde člověk, který by neznal alespoň jeden její hit. Skladby jako Zaľúbil sa chlapec, Kaskadér, Voda, čo ma drží nad vodou nebo Kráľovná bielych tenisiek takřka zlidověly. Řeč je o legendární kapele Elán. Skupina Elán vznikla v roce 1968. Vydala čtrnáct studiových alb, pět anglických alb i řadu kompilací, za jejichž prodeje získala neuvěřitelných 25 platinových desek. Koncert Elánu na Letné si nenechalo ujít na 80 tisíc fanoušků, Slováci zároveň v roce 2007 vyprodali i slavnou Carnegie Hall v New Yorku. Pilířem kapely jsou Jožo Ráž (zpěv, baskytara), Jano Baláž (zpěv, kytara) a Vašo Patejdl (klávesy, zpěv), kteří společně skládají písně. V současnosti s nimi skupinu Elán tvoří Peter Farnbauer (kytara, zpěv), L’ubo Horňák (klávesy), Števo Bugala (bicí), Richard Šimurka (saxofon), Martin Haas (pozoun) a Samuel Šimek (trubka).

JOŽO RÁŽ PO O2 ARÉNE UKONČÍ KARIÉRU. ZVYŠOK ELÁNU RIEŠI, ČO ĎALEJ. Veľkolepé oslavy 50. rokov kapely Elán a jej halové turné, bude mať zrejme pre mnoho fanúšikov aj rozlúčkovú atmosféru. Frontman kapely Jožo Ráž sa totiž rozhodol, že po poslednom koncerte výpravnej šnúry v pražskej O2 aréne 20. decembra 2018, skupinu opustí. Poslednou možnosťou vidieť kapelu na turné bude v rámci koncertnej šnúry Elán 50 na jeseň 2018. Naplánované koncerty v Ostrave, Hradci Králové, Brne, Bratislave, Zvolene, Košiciach, Ústí nad Labem alebo Prahe sa predávajú tak rýchlo, že sa kapela rozhodla pridať ďalšie dve mestá – Trenčín a Žilinu, a jedná sa aj o možnom open air v rámci turné.

VSTUPENKY V SÍTI WWW.TICKETPRO.CZ

 

Počet zobrazení: 71

Doporučujeme