přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Výsledky Tříkrálové sbírky roku 2019 - dosavadní rekord byl opět překonán >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Výsledky Tříkrálové sbírky roku 2019 - dosavadní rekord byl opět překonán

V sobotu 5. ledna 2019 vyrazily do telnických ulic čtyři skupinky koledníků Tříkrálové sbírky, kterou pořádá Charita ČR a v Telnici ji spoluorganizuje jednota Orla Telnice. Více informací o Tříkrálové sbírce na www.trikralovasbirka.cz

Přinášíme vám výsledky letošní sbírky v naší obci:
62 170 korun
(což je o 4 696 korun více než v roce 2018)

Děkujeme všem za štědrost, jednotě Orla Telnice za spoluorganizaci sbírky a všem zúčastněným koledníkům za ochotu a vytrvalost.

 

Počet zobrazení: 298

Doporučujeme