přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Informace o další etapě výlukových jízdních řádů linek IDSJMK 109 a 612 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Informace o další etapě výlukových jízdních řádů linek IDSJMK 109 a 612

Informace o další etapě výlukových jízdních řádů linek IDSJMK 109 a 612

Dobrý den,

chtěla bych Vás informovat, že v termínu od 1. června 2018 do 31. srpna 2018 dochází k další etapě stavebních prací na komunikacích v Moutnicích. S tím souvisí i změna v organizaci autobusových jízdních řádů obsluhujících tuto obec.

Linka 612 se vrací do své téměř nevýlukové podoby, jen spoje z Boleradic do Sokolnic zajíždějící přes Jalovisko pojedou mezi zastávkami Moutnice, host. U Dolečků (přemístěná zastávka u nového kruhového objezdu) a Měnín, rozcestí odklonem přes Nesvačilku a Žatčany. Na odklonové trase obslouží pouze zastávku Moutnice, u fary. Přestupy na linku 109 jsou opět během celého dne zajištěny v obci Těšany.

Linka 109 pojede mezi zastávkami „Měnín, rozc.“ a Těšany obousměrně odklonem přes obce Žatčany a Nesvačilku. V obci Těšany pojede jednosměrně ve směru Klobouky u Brna spojovací ulicí po místní komunikaci na začátku Těšan doprava na silnici II/380 s obsluhou zastávky „Těšany, u váhy“. V obci Těšany zastaví jednosměrně ve směru Brno na náhradní dočasné zastávce „Těšany, u transformátoru“. Vybrané spoje pojedu přes obec Moutnice obousměrně odklonem přes Žatčany a Nesvačilku po zastávkách „Měnín, rozc.“ – „Moutnice, u fary“ – „Moutnice, host. u Dolečků“ (přemístěná zastávka u nového kruhového objezdu) a dále po standardní trase.

Výlukové jízdní řády pro tuto etapu výluky přikládám v příloze. Všechny informace naleznete také na našem webu www.idsjmk.cz.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Ing. Šuštiaková Jana

KORDIS JMK, a.s.

       
       
   

Počet zobrazení: 123

Doporučujeme