přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Přerušení dodávky el. energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 24. listopadu od 8:00 do 16:00 na ul. Hliníky, K Nádraží, Na Vilách včetně č.p. 163, mimo č.p. 430 a 431.     Benefiční koncert - Občanské sdružení Na kolečkách, z. s. zve všechny občany na benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi.  Koncert se koná v neděli 19. listopadu v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek v prodejně obuvi, Hybešova 476 v Újezdě u Brna. Výtěžek je určen na rehabilitační pomůcky pro pětiletého Danielka.       Telnické vánoční pohlednice - Oznamujeme vám, že na Obecním úřadě v Telnici jsou v prodeji telnické vánoční pohlednice. Autorkou je telnická výtvarnice Martina Hostěradská. Zakoupit si je můžete v úředních dnech: Po, St, Čt od 8 do 18 hodin v kanceláři OÚ Telnice na Růžové ul. 243 za lidovou cenu 5 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Módní přehlídka - 18. listopadu 2017 (Rajhradice) >

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Módní přehlídka - 18. listopadu 2017 (Rajhradice)

OS Rajhradská pohoda, a módní obchod Simonetta, MS Fashion, krejčovství Jarmila Rozkydalová, luhačovický módní salón .....

Vás srdečně zve na

Módní přehlídku,

která se uskuteční 18. listopadu 2017 v 16:00 v sále OÚ Rajhradice.

Bohatý kulturní program, občerstvení, tombola. Předprodej vstupenek (110 Kč) v Papírnictví Rajhrad a u Ireny Mátlové (732 908 169). Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován Nadaci dětský smích. Předváděné modely bude možno zakoupit přímo na přehlídce.

 

 

Počet zobrazení: 28

Doporučujeme