přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Módní přehlídka - 18. listopadu 2017 (Rajhradice) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Módní přehlídka - 18. listopadu 2017 (Rajhradice)

OS Rajhradská pohoda, a módní obchod Simonetta, MS Fashion, krejčovství Jarmila Rozkydalová, luhačovický módní salón .....

Vás srdečně zve na

Módní přehlídku,

která se uskuteční 18. listopadu 2017 v 16:00 v sále OÚ Rajhradice.

Bohatý kulturní program, občerstvení, tombola. Předprodej vstupenek (110 Kč) v Papírnictví Rajhrad a u Ireny Mátlové (732 908 169). Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován Nadaci dětský smích. Předváděné modely bude možno zakoupit přímo na přehlídce.

 

 

Počet zobrazení: 67

Doporučujeme