přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Vedoucí prodejny v Telnici - Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Vedoucí prodejny v Telnici. Nástup je možný ihned, dle domluvy. Více informací na www.jednota.cz v sekci O nás, nebo na tel. čísle 725 941 438.     Prodej kalendáře a pohlednice - Na Obecním úřadě v Telnici jsou v prodeji telnické vánoční pohlednice a obecní stolní kalendář. Autorkou je telnická výtvarnice Martina Hostěradská. Zakoupit si je můžete v úředních dnech: Po, St, Čt od 8 do 18 hodin v kanceláři OÚ Telnice. Cena pohlednice činí 5 Kč/ks, cena stolního kalendáře je 100 Kč.     Přerušení dodávky el. energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 24. listopadu od 8:00 do 16:00 na ul. Hliníky, K Nádraží, Na Vilách včetně č.p. 163, mimo č.p. 430 a 431.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Vstup do lesíka u Měnína je pouze na vlastní nebezpečí >

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Vstup do lesíka u Měnína je pouze na vlastní nebezpečí

Obecní úřad Telnice upozorňuje občany, že vstup do lesíka za Balatonem (směr Měnín) je pouze na vlastní nebezpečí. Důvodem tohoto opatření je doporučení Povodí Moravy:

Po větrné kalamitě i činností bobra evropského v korytu Říčky (viz. fotopřílohy) se nad obecním pozemkem ostatní komunikace p.č. 3341 k.ú. Telnice v Telnickém lesíku nachází množství vyvrácených, nakloněných, zavěšených vzrostlých stromů, které představují nebezpečí při pohybu pěších nebo cyklistů. Pro obrovský rozsah kalamity i v intravilánu Brna a ostatních měst se správce toku dostane ke zpracování několika vývratů na pozemku toku Říčka p.č. 3191 až po uvolněné kapacitě pracovníků a těžké mechanizace údržby, většina stromů se však nachází na soukromých pozemcích dále od toku.

Do doby zpracování kalamity všemi vlastníky pozemků doporučuji oběma obcím umístit z obou stran Telnického lesíka nějakou zábranu s upozorněním na přístup "na vlastní nebezpečí".

       
     

Počet zobrazení: 174

Doporučujeme