přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Fotbalový výlet - Minimu Mutěnice vs. Fotři Telnice - 4. listopadu 2017 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Fotbalový výlet - Minimu Mutěnice vs. Fotři Telnice - 4. listopadu 2017

Fotbalisté FC Fotři Telnice se na tradiční pozvání mutěnických přátel vydali do vinařské vesnice na další pokus získat pohár, o který se každoročně hraje v utkání velkého fotbalu. Čekala je tu připravená umělá tráva a nádherné podzimní počasí s mírným větrem. Telnická sestava dala oproti té mutěnické správně tušit, že věkový rozdíl bude tentokrát poměrně citelný. Odvahu ani odhodlání to však především telnickým nesebralo a s vervou se do svého soupeře pustili.

První poločas byl soubojem nejen se soupeřem, ale i s nepředvídatelným větrem a pomalu zapadajícím sluncem… Výsledek první poloviny zápasu v poměru 3:1 pro domácí však neodpovídal počtu brankových příležitostí, kterých si telničtí vypracovali výrazně více… leč to proměňování… Jediný náš gól vstřelil chytrým lobem z 25 metrů zadák Radek Jordan.

Do druhého poločasu už bylo znát i na soupeři, že se únava pomalu dostavuje a mírná větrná a sluneční „výhoda“ byla tentokrát na straně naší. Šance střídala šanci, i tentokrát byli fotři v této činnosti aktivnější, přičemž mutěničtí spíše spoléhali na brejky. To tedy bylo něco pro telnickou obranu s průměrným věkem 40+ (takže jsme si pořádně zaběhali). Telnické góly druhého poločasu obstaral útočník - rychlonožka Patrik Výleta a ke konci zápasu také dirigent hry Martin Kočí.

Po dvou smolných gólech nakonec MINIMU Mutěnice uhájilo vítězství 5:3, ale ani tato prohra nevzala nikomu radost z pohybu na zdravém vzduchu, o ten nám všem předem šlo. Po zápase následovalo přátelské posezení v jednom z místních podzemních zařízení.

Děkujeme všem mutěnickým přátelům za milé pozvání a tradičně férový (a k našemu věku ohleduplný) výkon. Těšíme se na to, že už snad příště ten pohár do Telnice přivezeme…

Sestava Fotři Telnice:
brankář: Bartoloměj Sklenář - obránci: Radek Jordan, Tomáš Václavek, Jakub Trávník, Karel Výleta, František Kroutil - záložníci: Martin Kočí, Lukáš Štelcl, Libor Pilný, Radim Zeman, Petr Toužín, Marcel Moučka - útočníci: Jan Sekera, Patrik Výleta, Jan Purket.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 190

Doporučujeme