přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Rozbíhá se nový výtvarný kroužek - 2. listopadu 2017 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Rozbíhá se nový výtvarný kroužek - 2. listopadu 2017

Telnická výtvarnice Dominika Fialová se ve čtvrtek 2. listopadu 2017 setkala se zájemci o účast v novém výtvarném kroužku. Na úvodní registraci a informační schůzku dorazilo celkem 15 zájemců z řad dětí i dospělých. Společně se dohodli na rozdělení kroužku na dva termíny:

každé úterý v 16:30 hod.
každý čtvrtek v 17:00 hod.

Každé setkání výtvarného kroužku bude trvat 60 minut a přístup do kroužku je zajištěn z hlavního vchodu budovy obecního úřadu. Díky velkému zájmu a následnému rozdělení na dva termíny se tedy objevila možnost přihlášení ještě několik dalších účastníků. V případě zájmu se obracejte na Dominiku Fialovou - tel.: 724 127 541, e-mail: fialova.dominika@seznam.cz

Novému výtvarnému kroužku a všem jeho účastníkům přeje obec Telnice hodně zdaru.

   

Počet zobrazení: 241

Doporučujeme