přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

JUKKA - Firma JUKKA bude prodávat v úterý 20. března v čase  14.45-15.30 hodin na parkovišti u Laštůvků následující stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.     Místní poplatky - Od pondělí 5. února je možné v hotovosti zaplatit poplatek za komunální odpad a psa a nájem za obecní pozemky na rok 2018 na pokladně OÚ – a to v úřední dny (Po, St, Čt 8-18:00) v zasedací místnosti. Výše poplatku za komunální odpad činí 400 Kč/osobu, sazba za psa zůstává stejná. Poplatky je možné uhradit i převodem z účtu. Více informací na webových stránkách obce.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Rozbíhá se nový výtvarný kroužek - 2. listopadu 2017 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Rozbíhá se nový výtvarný kroužek - 2. listopadu 2017

Telnická výtvarnice Dominika Fialová se ve čtvrtek 2. listopadu 2017 setkala se zájemci o účast v novém výtvarném kroužku. Na úvodní registraci a informační schůzku dorazilo celkem 15 zájemců z řad dětí i dospělých. Společně se dohodli na rozdělení kroužku na dva termíny:

každé úterý v 16:30 hod.
každý čtvrtek v 17:00 hod.

Každé setkání výtvarného kroužku bude trvat 60 minut a přístup do kroužku je zajištěn z hlavního vchodu budovy obecního úřadu. Díky velkému zájmu a následnému rozdělení na dva termíny se tedy objevila možnost přihlášení ještě několik dalších účastníků. V případě zájmu se obracejte na Dominiku Fialovou - tel.: 724 127 541, e-mail: fialova.dominika@seznam.cz

Novému výtvarnému kroužku a všem jeho účastníkům přeje obec Telnice hodně zdaru.

   

Počet zobrazení: 225

Doporučujeme