přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Přerušení dodávky el. energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 24. listopadu od 8:00 do 16:00 na ul. Hliníky, K Nádraží, Na Vilách včetně č.p. 163, mimo č.p. 430 a 431.     Benefiční koncert - Občanské sdružení Na kolečkách, z. s. zve všechny občany na benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi.  Koncert se koná v neděli 19. listopadu v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek v prodejně obuvi, Hybešova 476 v Újezdě u Brna. Výtěžek je určen na rehabilitační pomůcky pro pětiletého Danielka.       Telnické vánoční pohlednice - Oznamujeme vám, že na Obecním úřadě v Telnici jsou v prodeji telnické vánoční pohlednice. Autorkou je telnická výtvarnice Martina Hostěradská. Zakoupit si je můžete v úředních dnech: Po, St, Čt od 8 do 18 hodin v kanceláři OÚ Telnice na Růžové ul. 243 za lidovou cenu 5 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Rozbíhá se nový výtvarný kroužek - 2. listopadu 2017 >

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Rozbíhá se nový výtvarný kroužek - 2. listopadu 2017

Telnická výtvarnice Dominika Fialová se ve čtvrtek 2. listopadu 2017 setkala se zájemci o účast v novém výtvarném kroužku. Na úvodní registraci a informační schůzku dorazilo celkem 15 zájemců z řad dětí i dospělých. Společně se dohodli na rozdělení kroužku na dva termíny:

každé úterý v 16:30 hod.
každý čtvrtek v 17:00 hod.

Každé setkání výtvarného kroužku bude trvat 60 minut a přístup do kroužku je zajištěn z hlavního vchodu budovy obecního úřadu. Díky velkému zájmu a následnému rozdělení na dva termíny se tedy objevila možnost přihlášení ještě několik dalších účastníků. V případě zájmu se obracejte na Dominiku Fialovou - tel.: 724 127 541, e-mail: fialova.dominika@seznam.cz

Novému výtvarnému kroužku a všem jeho účastníkům přeje obec Telnice hodně zdaru.

   

Počet zobrazení: 125

Doporučujeme