přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Odstávka vodovodního řadu - Vodárenská akciová společnost, a.s. divize Brno-venkov oznamuje plánovanou odstávku vodovodního řadu ve čtvrtek 29. března od 9 do 12 hodin na ul. Draha, od křižovatky s ul. Nová levá strana ve směru na Moutnice. Důvodem výluky je napojení nového vodovodního řadu u čerpací stanice PHM. Náhradní zdroj vody nebude k dispozici. Děkujeme za pochopení.     Pošta Telnice oznamuje - Pošta v Telnici bude ve čtvrtek 29. března z důvodu dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení.     Místní poplatky - Od pondělí 5. února je možné v hotovosti zaplatit poplatek za komunální odpad a psa a nájem za obecní pozemky na rok 2018 na pokladně OÚ – a to v úřední dny (Po, St, Čt 8-18:00) v zasedací místnosti. Výše poplatku za komunální odpad činí 400 Kč/osobu, sazba za psa zůstává stejná. Poplatky je možné uhradit i převodem z účtu. Více informací na webových stránkách obce.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Pohádková prohlídka - Kráska a zvíře - 19. listopadu 2017 (Slavkov u Brna) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Pohádková prohlídka - Kráska a zvíře - 19. listopadu 2017 (Slavkov u Brna)

Zámek Slavkov
srdečně zve na akci

Pohádková prohlídka - Kráska a zvíře

19. listopadu 2017 od 13:30 hodin, Zámek Slavkov - Austerlitz

 

Srdečně Vás zveme na letošní novinku mezi pohádkovými prohlídkami. V neděli 19. listopadu 2017 uvádíme první reprízu pohádky Kráska a zvíře, která se odehraje v prostorách prohlídkové trasy Historické sály.
Zejména děti s rodiči jsou tak součástí krásného příběhu a octnou se v těsné blízkosti krásné Běly, ale také děsivé Bestie. Tím zároveň upozorňujeme na poněkud děsivější element v prohlídce a nedoporučujeme ji dětem, které se bojí.
Začínáme v 13:30, 14:30 a 15:30 hodin. Prohlídka trvá přibližně 45 minut a z důvodu omezené kapacity je nutná předchozí rezervace na tel. 544 227 548 nebo na mailu rezervace@zamek-slavkov.cz.
Vlastní kostýmy dětí jsou velice vítány, ale nejsou podmínkou. Těší se na Vás průvodci zámku!
 
KDY: neděle 19. listopadu 2017 od 13:30 hodin
KDE: Zámek Slavkov - Austerlitz
VSTUPNÉ: 150 - 100 - 90 Kč (dospělý - důchodce - dítě), pouze na základě předchozí rezervace na rezervace@zamek-slavkov.cz nebo 544 227 548
 

Počet zobrazení: 101

Doporučujeme