přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Zubní ordinace Pirnera - Zubní ordinace Dr. Jiřího Pirnera v Újezdě u Brna oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené bude v době od 16. do 27. července uzavřena. Zastupovat bude Dr. Kučerová v Otnicích.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017

Obec Telnice a pořadatelé

srdečně zvou na

Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře

T E L N I C E   O P E N   2 0 1 7

Sobota 30. prosince 2017 od 8.00 hod.

sportovní hala Telnice

Přihlášení jednotlivců je možné provést e-mailem na adresu: urednice@telnice.cz, nebo osobně na obecním úřadě v Telnici anebo telefonicky: 544 224 410. Startovné 100 Kč za hráče je třeba uhradit nejpozději do 7. prosince 2017 na pokladně OÚ v úřední době: Po, St, Čt  8-18 h. Tenisové páry budou na místě spravedlivě nalosovány. Diváci mají tradičně vstup zdarma a jsou jako vždy srdečně vítáni. Přijďte s námi zakončit tenisovou sezonu v domácí a pohodové povánoční atmosféře. Těšíme se spolu s vámi na milé přátelské sportovní rozloučení s rokem 2017.

 

Počet zobrazení: 113

Doporučujeme