přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

JUKKA - Firma JUKKA bude prodávat v úterý 20. března v čase  14.45-15.30 hodin na parkovišti u Laštůvků následující stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny,  stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky,   převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.     Místní poplatky - Od pondělí 5. února je možné v hotovosti zaplatit poplatek za komunální odpad a psa a nájem za obecní pozemky na rok 2018 na pokladně OÚ – a to v úřední dny (Po, St, Čt 8-18:00) v zasedací místnosti. Výše poplatku za komunální odpad činí 400 Kč/osobu, sazba za psa zůstává stejná. Poplatky je možné uhradit i převodem z účtu. Více informací na webových stránkách obce.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017

Obec Telnice a pořadatelé

srdečně zvou na

Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře

T E L N I C E   O P E N   2 0 1 7

Sobota 30. prosince 2017 od 8.00 hod.

sportovní hala Telnice

Přihlášení jednotlivců je možné provést e-mailem na adresu: urednice@telnice.cz, nebo osobně na obecním úřadě v Telnici anebo telefonicky: 544 224 410. Startovné 100 Kč za hráče je třeba uhradit nejpozději do 7. prosince 2017 na pokladně OÚ v úřední době: Po, St, Čt  8-18 h. Tenisové páry budou na místě spravedlivě nalosovány. Diváci mají tradičně vstup zdarma a jsou jako vždy srdečně vítáni. Přijďte s námi zakončit tenisovou sezonu v domácí a pohodové povánoční atmosféře. Těšíme se spolu s vámi na milé přátelské sportovní rozloučení s rokem 2017.

 

Počet zobrazení: 99

Doporučujeme