přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Rybářství DUJSÍK - Rybářství DUJSÍK oznamuje, že bude v úterý 23. října v 10:30 hod prodávat na obvyklém prodejním místě ryby. Nabízí kapry, lososové pstruhy. Na požádání ryby zabije, vykuchá a vyčistí.     Kuchařka do školní jídelny - Základní škola a Mateřská škola Telnice hledá kuchařku do školní jídelny. Pracovní úvazek 6 hodin denně. Nástup od 1. prosince 2018. Informace na tel. čísle 602 500 749 nebo v ředitelně základní školy.     Očkování proti chřipce - Mediclinic oznamuje, že od 11. října je možné se v telnické ordinaci praktického lékaře nechat očkovat proti chřipce.      

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017

Obec Telnice a pořadatelé

srdečně zvou na

Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře

T E L N I C E   O P E N   2 0 1 7

Sobota 30. prosince 2017 od 8.00 hod.

sportovní hala Telnice

Přihlášení jednotlivců je možné provést e-mailem na adresu: urednice@telnice.cz, nebo osobně na obecním úřadě v Telnici anebo telefonicky: 544 224 410. Startovné 100 Kč za hráče je třeba uhradit nejpozději do 7. prosince 2017 na pokladně OÚ v úřední době: Po, St, Čt  8-18 h. Tenisové páry budou na místě spravedlivě nalosovány. Diváci mají tradičně vstup zdarma a jsou jako vždy srdečně vítáni. Přijďte s námi zakončit tenisovou sezonu v domácí a pohodové povánoční atmosféře. Těšíme se spolu s vámi na milé přátelské sportovní rozloučení s rokem 2017.

 

Počet zobrazení: 114

Doporučujeme