přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Přerušení dodávky el. energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 24. listopadu od 8:00 do 16:00 na ul. Hliníky, K Nádraží, Na Vilách včetně č.p. 163, mimo č.p. 430 a 431.     Benefiční koncert - Občanské sdružení Na kolečkách, z. s. zve všechny občany na benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi.  Koncert se koná v neděli 19. listopadu v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek v prodejně obuvi, Hybešova 476 v Újezdě u Brna. Výtěžek je určen na rehabilitační pomůcky pro pětiletého Danielka.       Telnické vánoční pohlednice - Oznamujeme vám, že na Obecním úřadě v Telnici jsou v prodeji telnické vánoční pohlednice. Autorkou je telnická výtvarnice Martina Hostěradská. Zakoupit si je můžete v úředních dnech: Po, St, Čt od 8 do 18 hodin v kanceláři OÚ Telnice na Růžové ul. 243 za lidovou cenu 5 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017 >

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře - 30. prosince 2017

Obec Telnice a pořadatelé

srdečně zvou na

Halové mistrovství obce Telnice v tenisové čtyřhře

T E L N I C E   O P E N   2 0 1 7

Sobota 30. prosince 2017 od 8.00 hod.

sportovní hala Telnice

Přihlášení jednotlivců je možné provést e-mailem na adresu: urednice@telnice.cz, nebo osobně na obecním úřadě v Telnici anebo telefonicky: 544 224 410. Startovné 100 Kč za hráče je třeba uhradit nejpozději do 7. prosince 2017 na pokladně OÚ v úřední době: Po, St, Čt  8-18 h. Tenisové páry budou na místě spravedlivě nalosovány. Diváci mají tradičně vstup zdarma a jsou jako vždy srdečně vítáni. Přijďte s námi zakončit tenisovou sezonu v domácí a pohodové povánoční atmosféře. Těšíme se spolu s vámi na milé přátelské sportovní rozloučení s rokem 2017.

 

Počet zobrazení: 37

Doporučujeme