přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Nabídka zaměstnátní - Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice hledá paní na odpolední úklid školy. Jedná se o zástup za nemoc od 21. 1. 2019,  cca na 2 měsíce. Další informace u Mgr. Zdeňka Nezvala, telefon  544 224 634.     Nově opravené prostory pod jevištěm - TJ Sokol Telnice oznamuje, že nově je možné si pronajmout nově opravené prostory pod jevištěm (tzv. peklo) o rozloze 70 m2. Prostory jsou vhodné k pořádání různých společenských akcí, oslav, narozenin a promocí. Počet míst k sezení max. 45, součástí je plně vybavený bar s ledničkou a výčepním zařízením. V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 364 039 nebo pište na email senorsobotka@seznam.cz.     Pozvánka do nově otevřené hospůdky - Sendy s cooking service si vás dovoluje pozvat do nově otevřené hospůdky u Seňora, která se nachází v areálu Sokola Telnice. Otevírací doba je od 16 00 do 22 00 hod ve všední dny  a od 16 00 do 24 00 o víkendu.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Informace o další etapě výlukových jízdních řádů linek IDSJMK 109 a 612 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Informace o další etapě výlukových jízdních řádů linek IDSJMK 109 a 612

Informace o další etapě výlukových jízdních řádů linek IDSJMK 109 a 612

Dobrý den,

chtěla bych Vás informovat, že v termínu od 1. června 2018 do 31. srpna 2018 dochází k další etapě stavebních prací na komunikacích v Moutnicích. S tím souvisí i změna v organizaci autobusových jízdních řádů obsluhujících tuto obec.

Linka 612 se vrací do své téměř nevýlukové podoby, jen spoje z Boleradic do Sokolnic zajíždějící přes Jalovisko pojedou mezi zastávkami Moutnice, host. U Dolečků (přemístěná zastávka u nového kruhového objezdu) a Měnín, rozcestí odklonem přes Nesvačilku a Žatčany. Na odklonové trase obslouží pouze zastávku Moutnice, u fary. Přestupy na linku 109 jsou opět během celého dne zajištěny v obci Těšany.

Linka 109 pojede mezi zastávkami „Měnín, rozc.“ a Těšany obousměrně odklonem přes obce Žatčany a Nesvačilku. V obci Těšany pojede jednosměrně ve směru Klobouky u Brna spojovací ulicí po místní komunikaci na začátku Těšan doprava na silnici II/380 s obsluhou zastávky „Těšany, u váhy“. V obci Těšany zastaví jednosměrně ve směru Brno na náhradní dočasné zastávce „Těšany, u transformátoru“. Vybrané spoje pojedu přes obec Moutnice obousměrně odklonem přes Žatčany a Nesvačilku po zastávkách „Měnín, rozc.“ – „Moutnice, u fary“ – „Moutnice, host. u Dolečků“ (přemístěná zastávka u nového kruhového objezdu) a dále po standardní trase.

Výlukové jízdní řády pro tuto etapu výluky přikládám v příloze. Všechny informace naleznete také na našem webu www.idsjmk.cz.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Ing. Šuštiaková Jana

KORDIS JMK, a.s.

       
       
   

Počet zobrazení: 147

Doporučujeme