přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž – Setkání Klubu aktivních seniorů – 22. května 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž – Setkání Klubu aktivních seniorů – 22. května 2018

V úterý 22. května 2018 se KLAS sešel v počtu třinácti žen po jisté odmlce (8.květen – svátek). Tentokrát jsme se zabývaly nejcennějším lidským smyslovým orgánem - okem. Řekly jsme si jednak o vadách vrozených, či získaných během života, ať už jako následek zanedbání léčby některých nemocí, které přicházejí s věkem, nebo vlivem úrazu apod. Setkání obohatila svým příspěvkem z oblasti historie naší obce a novinkami z kultury paní Dara.

Procvičení paměti proběhlo za pomoci pracovního listu zařazováním slov dle abecedy (slova se týkala složení oka, očních vad, pomůcek, aj.).
Řada přišla také na lidové pranostiky, které se týkají měsíce května. Závěr setkání patřil návštěvě pana starosty, který reagoval na vznesené dotazy z naší strany.

Příští setkání bude ozvláštněné přítomností koordinátorky z brněnského Centra pro rodinu a sociální péči, s kterou se vydáme na pouť do Španělska. Už teď se těšíme a obecnímu úřadu děkujeme za umožnění promítnutí této jistě zajímavé události...

Za KLAS Telnice
Marie Fialová

 

Počet zobrazení: 75

Doporučujeme