přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka na výstavu: Osobnosti: Otto Ballon Mierny - 31. května - 14. června 2018 (Slavkov u Brna) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka na výstavu: Osobnosti: Otto Ballon Mierny - 31. května - 14. června 2018 (Slavkov u Brna)

Zámek Slavkov u Brna

srdečně zve na výstavu

Výstava: Osobnosti: Otto Ballon Mierny

 31. května - 14. června 2018 v otevírací doby zámku, galerie v přízemí

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu s názvem Osobnosti. Jedná se o fotografie českého dokumentárního fotografa, fotoreportéra, kameramana a pedagoga O. B. Mierny.Autor tohoto projektu na výstavě představí své práce, zabývající se fotodokumentací, archivací a vystavování portrétních fotografií významných osobností z řad umělců, vědců, politiků, spisovatelů, hudebníků, dramatiků, válečných veteránů aj. z obcí, měst a regionů České republiky. Popřípadě zahraničních osobností, kteří Českou republiku navštívili a po nějakou dobu zde pracovali či jinak působili.
 

VSTUPNÉ: 60 Kč dospělí, 50 Kč senioři, 40 Kč děti, studenti ZTP

 

Počet zobrazení: 54

Doporučujeme