přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Den dětí - 27. května 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Den dětí - 27. května 2018

Poslední květnová neděle 27. května 2018 patřila dětem. Obec Telnice pro ně ve spolupráci s místními spolky připravila oslavu blížícího se svátku Dne dětí. V letošním roce se vedla ve sportovním olympijském duchu. Na děti čekalo splnění úkolů na 15 stanovištích. Na házenkářském hřišti se kromě házené hrál florbal a futsal. Na travnaté ploše mezi hřištěm a parkovištěm měly svoje stanoviště lukostřelba, košíková, skok do dálky, box a kroket. Taneční parket tentokrát ovládl ping-pong, badminton a překážkový běh. Za altánem se střílelo ze vzduchovky, nerf pistolí a airsoft pušek. Na parkovišti se do olympijských kruhů házelo na cíl, a o kousek dál si děti měly možnost vyzkoušet basebalový odpal či nadhoz. Pole v ulici Augarty bylo jako stvořené pro koně a děti se tak seznámily s jezdectvím, které patří k disciplínám LOH. Po úvodní registraci se děti rozeběhly na stanoviště a s velkou houževnatostí plnily sportovní disciplíny. Všichni olympionici v tento den zvítězili a po absolvování všech stanovišť byli ověnčení zlatou medailí a pytlíkem plným praktických drobností a také něčím dobrým na zub. V závěru odpoledne přišlo i na slibovanou autogramiádu. Naše zlatá telnická Ester si udělala čas a přijela k nám na krátkou tiskovku. Po jejím skončení s radostí rozdávala svoje podpisy na připravené fotografie. Celé odpoledne byl dětem k dispozici skákací hrad. Kdo si chtěl zkrášlit svůj obličej nebo jinou část těla, ten zavítal ke stánku malování a tetování.

Poděkování za přípravu a realizaci Dne dětí patří členům sokolských oddílů házené a futsalu, členům Orla, Fotrům, Vorvaňům, manželům Veleckým (koně z Újezda u Brna), členkám kulturní komise a zejména naší mládeži, která dorazila v hojném počtu a na stanovištích vypomáhala. Všichni jmenovaní se podíleli na tom, aby si děti tento den skutečně užily. Sokolu děkujeme za poskytnutí areálu a zázemí, manželům Hovorkovým za propůjčení pole pro koně. O občerstvení se po celou dobu staral HD PUB a Mr. Seňor.

Pavla Chovancová, místostarostka obce


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 189

Doporučujeme