přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 24. ledna  v 9:00 hod. prodávat: kuřice červené za 170 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky 120Kč/10kg balení + vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Přednáška v Sokolnicích - V pátek 1. února 2019 v 16:30 hod  v aule ZŠ Sokolnice pořádá  Mateřská škola Sokolnice zajímavou přednášku nejen pro rodiče s názvem „ Komunikace s dětmi, aneb proč to neumíme”  pojednávající o komunikaci s dětmi i všech dalších aspektech vztahujících se k výchově dětí, nejen předškolního věku. Přednášející bude PhDr. Lidmila Pekařová, klinická psycholožka s více než třicetiletou praxí, bohatými mnohaletými přednáškovými aktivitami a též autorka známé publikace „Jak žít a nezbláznit se“. Přijďte se inspirovat, pobavit, „najít se“ v příkladech a odnést si náměty, co s tím. Lidmila Pekařová je energická, stručná, výstižná a maximálně srozumitelná    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Den dětí - 27. května 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Den dětí - 27. května 2018

Poslední květnová neděle 27. května 2018 patřila dětem. Obec Telnice pro ně ve spolupráci s místními spolky připravila oslavu blížícího se svátku Dne dětí. V letošním roce se vedla ve sportovním olympijském duchu. Na děti čekalo splnění úkolů na 15 stanovištích. Na házenkářském hřišti se kromě házené hrál florbal a futsal. Na travnaté ploše mezi hřištěm a parkovištěm měly svoje stanoviště lukostřelba, košíková, skok do dálky, box a kroket. Taneční parket tentokrát ovládl ping-pong, badminton a překážkový běh. Za altánem se střílelo ze vzduchovky, nerf pistolí a airsoft pušek. Na parkovišti se do olympijských kruhů házelo na cíl, a o kousek dál si děti měly možnost vyzkoušet basebalový odpal či nadhoz. Pole v ulici Augarty bylo jako stvořené pro koně a děti se tak seznámily s jezdectvím, které patří k disciplínám LOH. Po úvodní registraci se děti rozeběhly na stanoviště a s velkou houževnatostí plnily sportovní disciplíny. Všichni olympionici v tento den zvítězili a po absolvování všech stanovišť byli ověnčení zlatou medailí a pytlíkem plným praktických drobností a také něčím dobrým na zub. V závěru odpoledne přišlo i na slibovanou autogramiádu. Naše zlatá telnická Ester si udělala čas a přijela k nám na krátkou tiskovku. Po jejím skončení s radostí rozdávala svoje podpisy na připravené fotografie. Celé odpoledne byl dětem k dispozici skákací hrad. Kdo si chtěl zkrášlit svůj obličej nebo jinou část těla, ten zavítal ke stánku malování a tetování.

Poděkování za přípravu a realizaci Dne dětí patří členům sokolských oddílů házené a futsalu, členům Orla, Fotrům, Vorvaňům, manželům Veleckým (koně z Újezda u Brna), členkám kulturní komise a zejména naší mládeži, která dorazila v hojném počtu a na stanovištích vypomáhala. Všichni jmenovaní se podíleli na tom, aby si děti tento den skutečně užily. Sokolu děkujeme za poskytnutí areálu a zázemí, manželům Hovorkovým za propůjčení pole pro koně. O občerstvení se po celou dobu staral HD PUB a Mr. Seňor.

Pavla Chovancová, místostarostka obce


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 250

Doporučujeme