přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Drůbežárna Prace - Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 24. ledna  v 9:00 hod. prodávat: kuřice červené za 170 Kč/ks, roční slepice za 90 Kč/ks, krmivo pro nosnice a králíky 120Kč/10kg balení + vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.     Zahradnictví Hrozek oznamuje - Hrozkovi oznamují, že od pondělí 21. ledna do středy 23. ledna včetně bude zahradnictví zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.     Přednáška v Sokolnicích - V pátek 1. února 2019 v 16:30 hod  v aule ZŠ Sokolnice pořádá  Mateřská škola Sokolnice zajímavou přednášku nejen pro rodiče s názvem „ Komunikace s dětmi, aneb proč to neumíme”  pojednávající o komunikaci s dětmi i všech dalších aspektech vztahujících se k výchově dětí, nejen předškolního věku. Přednášející bude PhDr. Lidmila Pekařová, klinická psycholožka s více než třicetiletou praxí, bohatými mnohaletými přednáškovými aktivitami a též autorka známé publikace „Jak žít a nezbláznit se“. Přijďte se inspirovat, pobavit, „najít se“ v příkladech a odnést si náměty, co s tím. Lidmila Pekařová je energická, stručná, výstižná a maximálně srozumitelná    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: RHC DUKLA MINICUP 2018 - 26. května 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: RHC DUKLA MINICUP 2018 - 26. května 2018

Sobota 26. května 2018, brzká hodina ranní a na parkovišti za Sokolovnou se schází reprezentace nejmladších telnických házenkářů. Nastal den D - výjezd na Duklu Praha. Tentokrát v tom ale kluci nejsou sami. Kromě dětí a trenérů se autobus plní fanoušky z řad nejbližších příbuzných. V čele nikdo jiný než legenda telnické házené Toník Jahoda. Zbývá naložit bubny a můžeme vyrazit.

Už samotná cesta autobusem byla pro jeho stav zážitkem, ale do matičky stověžaté se podařilo dorazit téměř na čas. Rychlým tempem přes šatnu rovnou na plac. Obloha slibovala povedené počasí a tak se vše odehrávalo na venkovních hřištích. Jak v kategorii mini (ročník 2007/2008), tak i v přípravce (ročník 2009 a mladší) nás čekali soupeři zvučných jmen. Konkrétně Dukla Praha 4, Dukla Praha 6, Velké Meziříčí, Valašské Meziříčí, Rokycany, Nové Veselí a Ivančice.

Kluci se k tomu postavili čelem a celý den bojovali nejen na hřišti, ale i při doprovodných soutěžích. Využili ochutnávky horké čokolády, malování na obličej a taky zvládli utratit kapesné za sportovní doplňky na stánku jednoho ze sponzorů turnaje.

Naše budoucí naděje na prvním ročníku RHC DUKLA MINICUPu zanechali nezapomenutelnou stopu. Starším borcům se podařilo vybojovat konečné druhé místo, po těsné prohře o jeden bod s pozdějším vítězem Duklou Praha 4. Mladší kluci prošli turnajem bez jediného zaváhání a s přehledem brali zlato. Před samotným vyhlášením nás ještě čekalo exhibiční utkání kluků s hráčkami pražské Slavie a hráči Dukly.

Bereme poháry, medaile, bubny, fanoušky a hurá zpátky na Moravu. Kdo by předpokládal, že po parném vyčerpávajícím dnu, plného velkých sportovních výkonů, bude někdo spát, ten se plete! V autobuse bylo veselo a hned po návratu na Sokolovnu se plní hřiště a do tmy se hraje - co jiného, než házená…!

Sestava minižáci (ročník 2007/2008):

Jahoda Roman, Bureš Ondřej, Habiger Matěj, Sklenář Daniel, Dvořák Ladislav, Domša Ondřej, Sobotka Matěj a Prax Jakub

Sestava přípravky (ročník 2009 a mladší):

Štefke Dominik, Habiger Patrik, Žák Matěj, Prášek Nicolas, Dvořák Vít, Sekanina Marek, Václavek Jakub a Nezval Matyáš

Na závěr je potřeba poděkovat nejen našim sportovcům za vzornou reprezentaci, ale tentokrát i všem fanouškům, kteří s námi tohle celodenní dobrodružství absolvovali a bylo je slyšet. Obci Telnice děkujeme za věnování triček, díky kterým bylo fanoušky na první pohled i vidět. O všem se můžete přesvědčit v rozsáhlé fotogalerii na webových stránkách www.hazenatelnicemini.wbs.cz.

Martin Žák


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 174

Doporučujeme