přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Závěrečné jednání o komplexních pozemkových úprav Měnín - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Jihomoravský kraj, Pobočka Brno svolává závěrečné jednání komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Měnín, na které zve všechny účastníky řízení. Závěrečné jednání se uskuteční ve středu 28. února v 16:00 hodin v prostorách Obecního sálu v Měníně (za radnicí), adresa: Měnín 34.     Místní poplatky - Od pondělí 5. února je možné v hotovosti zaplatit poplatek za komunální odpad a psa a nájem za obecní pozemky na rok 2018 na pokladně OÚ – a to v úřední dny (Po, St, Čt 8-18:00) v zasedací místnosti. Výše poplatku za komunální odpad činí 400 Kč/osobu, sazba za psa zůstává stejná. Poplatky je možné uhradit i převodem z účtu. Více informací na webových stránkách obce.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Nabídka práce: Specialista na veřejné zakázky (Hrušky) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Nabídka práce: Specialista na veřejné zakázky (Hrušky)

Dobrovolný svazek obcí Ždánický les a Politaví

hledá vhodného pracovníka na pozici

Specialista na veřejné zakázky

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou do 30. června 2019, nástup možný od 1. března 2018, týdenní pracovní doba 40 hodin, místo výkonu práce v mikroregionu Žďánický les a Politaví, sídlo kanceláře v obci Hrušky (u Slavnova), příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu, 5 týdnů dovolené, možnost průběžného vzdělávání ve zvolených oblastech, spolupráce s představiteli veřejné správy v regionu, společná formální i neformální setkávání, akce a exkurze.

Pracovní náplň: zajišťování procesu zadávání veřejných zakázek, jak v režimu zákona, tak i mimo něj, metodická podpora obcí na úseku zadávání veřejných zakázek, plnění dalších úkolů v rámci činnosti CSS.

Požadované předpoklady: vzdělání: vysokoškolské (magisterského nebo bakalářského stupně), nebo středoškolské a min. 3 roky odborné praxe (pracovní praxe v obecní, krajské samosprávě, DSO, MAS), znalost fungování veřejné správy, zejména obecní sanosprávy včetně kompetencí a odpovědnosti jednotlivých orgánů, DSO, zkušenosti s tvorbou dokumentů rozvoje území, nejlépe akticní účast na jejich přípravě, znalost dotační politiky ČR a EU (operační programy EU, státní, krajské a nadační programy a možnosti financování projektů obcí), zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek, samostatnost při plnění svěřených úkolů, orientace na dosažení stanovených cílů projektu, výborná znalost práce s PC (Microsoft Office), altovní řidič automobilu - řidičský průkaz B.

Vítané předpoklady: zkušenost s projektovým řízením, vzdělání se zaměřením na právo, veřejnou správu nebo regionální rozvoj, jazykové znalosti.

Přihlášku do výběrového řízení můžete zaslat mailem na adresu mikroregion@politavi.cz, nejpozději do 19. února 2018 do 14 hodin. V příloze mailu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis ve standardním formátu (doc, odt, pdf).

 

V Hruškách 2. února 2018

Jan Kauf, předseda DSO Ždánický les a Politaví

   

Počet zobrazení: 64

Doporučujeme