přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Závěrečné jednání o komplexních pozemkových úprav Měnín - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Jihomoravský kraj, Pobočka Brno svolává závěrečné jednání komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Měnín, na které zve všechny účastníky řízení. Závěrečné jednání se uskuteční ve středu 28. února v 16:00 hodin v prostorách Obecního sálu v Měníně (za radnicí), adresa: Měnín 34.     Místní poplatky - Od pondělí 5. února je možné v hotovosti zaplatit poplatek za komunální odpad a psa a nájem za obecní pozemky na rok 2018 na pokladně OÚ – a to v úřední dny (Po, St, Čt 8-18:00) v zasedací místnosti. Výše poplatku za komunální odpad činí 400 Kč/osobu, sazba za psa zůstává stejná. Poplatky je možné uhradit i převodem z účtu. Více informací na webových stránkách obce.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Veselé divadelní představení "Dámský krejčí" - 27. ledna 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Veselé divadelní představení "Dámský krejčí" - 27. ledna 2018

Divadelní spolek Slavkov u Brna se opět vrátil do telnické Sokolovny, aby v sobotu 27. ledna 2018 rozesmál své publikum divadelní hrou z pera francouzského dramatika Georgese Feydaua "Dámský krejčí". Veselá komedie plná nečekaných zvratů, vtipných hlášek a dobrých hereckých výkonů pobavila asi šedesátku přítomných diváků. Mezi herečkami se objevila také telnická ochotnice Veronika Kozderová v roli paní Yvonne, která se snaží řešit manželovy časté zálety...

Děkujeme všem hercům a herečkám, kteří si právem vysloužili potlesk obecenstva, také panu režisérovi Stanislavu Olbrichtovi. Za technickou spolupráci poděkování patří telnickému Sokolu a Monice Hanikové.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 105

Doporučujeme