přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Závěrečné jednání o komplexních pozemkových úprav Měnín - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Jihomoravský kraj, Pobočka Brno svolává závěrečné jednání komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Měnín, na které zve všechny účastníky řízení. Závěrečné jednání se uskuteční ve středu 28. února v 16:00 hodin v prostorách Obecního sálu v Měníně (za radnicí), adresa: Měnín 34.     Místní poplatky - Od pondělí 5. února je možné v hotovosti zaplatit poplatek za komunální odpad a psa a nájem za obecní pozemky na rok 2018 na pokladně OÚ – a to v úřední dny (Po, St, Čt 8-18:00) v zasedací místnosti. Výše poplatku za komunální odpad činí 400 Kč/osobu, sazba za psa zůstává stejná. Poplatky je možné uhradit i převodem z účtu. Více informací na webových stránkách obce.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Reportáž: Dětské radovánky – 21. ledna 2018 >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Reportáž: Dětské radovánky – 21. ledna 2018

V neděli 21. ledna 2018 od 15.00 hodin patřil sál telnické sokolovny dětem. Pod vedením tří klaunů, čekalo na děti veselé odpoledne plné zábavy, smíchu a tance, ale i plno nejrůznějších tanečních soutěží, za které obdržel každý soutěžící drobnou sladkost. Nechybělo ani mezi dětmi velice oblíbené vyrábění zvířátek a květinek z nafouklých tenkých balónků. Na tanečním parketu pobíhaly samé víly, princezny, mušketýři, Spidermani, Batmani, kovbojové, čarodějnice, broučci a berušky, kostlivci, kominíci, vodníci, piráti a spousta dalších pohádkových postaviček. Na závěr celého odpoledne si děti vylosovaly bohatou tombolu.

Děkuji obci Telnice za finanční podporu akce, děkuji také každému, kdo přispěl darem do tomboly a velký dík patří všem, kteří se podíleli nejen na výzdobě a úklidu sálu, ale i na celé organizaci letošních dětských radovánek.

Šárka Oborná, TJ Sokol Telnice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Počet zobrazení: 185

Doporučujeme