přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.     Pojízdná prodejna JATKA Borkovany - Pojízdná prodejna JATKA Borkovany bude prodávat každou středu od 8.30 do 9.15 hodin na parkovišti U Laštůvků čerstvé vepřové, hovězí a kuřecí maso včetně výborných uzenin.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Upozornění na falešnou sociální pracovnici >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Upozornění na falešnou sociální pracovnici

Ve středu 24. ledna 2018 se pokoušela falešná sociální pracovnice dostat do rodinného domu telnické seniorky za účelem provedení sociální služby, přestože si ji seniorka neobjednala a žádnou službu nežádala. Seniorka však zachovala klidnou hlavu a vtíravou osobu do domu nepustila. Naopak jí sdělila, že pokud by taková služba měla být poskytnuta tímto způsobem, jistě by o tom věděl pan starosta. A chystala se tuto skutečnost oznámit obecnímu úřadu. V ten mžik se podvodnice otočila a utíkala k zaparkovanému vozidlu a se svým komplicem ujela pryč. V Telnici se tedy nic vážného nakonec nepřihodilo, díky statečné seniorce, která okamžitě informovala obecní úřad a starosta obce obratem vše oznámil Policii ČR. Podle sdělení policistů však již zřejmě tato povedená dvojice stihla "úspěšně" ošálit někoho v nedalekých Těšanech.

Podezřelé osoby se pohybují v osobním autě tmavé barvy, falešná sociální pracovnice je ve věku zhruba 35 let, 170 cm vysoká, v delší prošívané černé bundě s výrazným bílým kulichem na hlavě. Žádáme proto především starší občany, aby byli obezřetní při otevírání dveří svých domů a v případě podobného incedentu okamžitě volali buď Policii ČR (158) nebo obecní úřad (544 224 410, 725 33 00 44). Děkujeme za pochopení.

 

 

Počet zobrazení: 1403

Doporučujeme