přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Závěrečné jednání o komplexních pozemkových úprav Měnín - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Jihomoravský kraj, Pobočka Brno svolává závěrečné jednání komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Měnín, na které zve všechny účastníky řízení. Závěrečné jednání se uskuteční ve středu 28. února v 16:00 hodin v prostorách Obecního sálu v Měníně (za radnicí), adresa: Měnín 34.     Místní poplatky - Od pondělí 5. února je možné v hotovosti zaplatit poplatek za komunální odpad a psa a nájem za obecní pozemky na rok 2018 na pokladně OÚ – a to v úřední dny (Po, St, Čt 8-18:00) v zasedací místnosti. Výše poplatku za komunální odpad činí 400 Kč/osobu, sazba za psa zůstává stejná. Poplatky je možné uhradit i převodem z účtu. Více informací na webových stránkách obce.     Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice - Řeznictví a uzenářství D – MASO Blažovice bude prodávat v Telnici každý čtvrtek v 10.15 hod. na obvyklém prodejním místě čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny, uzená masa a speciality.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Aktuálně - úvodní strana > Pozvánka: Výstava Na dvorcích a polštářcích - 12. ledna až 15. dubna 2018 (Šlapanice) >

Videoprezentace obce

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Pozvánka: Výstava Na dvorcích a polštářcích - 12. ledna až 15. dubna 2018 (Šlapanice)

Muzeum Brněnska

Muzeum ve Šlapanicích

pořádá výstavu 

Na dvorcích i polštářích

od 12. ledna do 15. dubna 2018.

Výstava představuje v pěti tématických okruzích proměny vztahu lidí a zvířat jim nejbližších: psa, kočky a koně. Součástí výstavy je i velká herna. Můžete se také účastnit soutěže o vstupenky do Muzea Brněnska. Stačí nám doručit fotografii Vašeho mazlíčka s odpověďmi na otázky: Jak se jmenuje? Jak dlouho jste spolu? Proč se máte tak rádi? Soutěž bude probíhat po celou dobu výstavy, výherce vylosujeme v dubnu.

 

Počet zobrazení: 81

Doporučujeme