přeskočit na hlavní text přeskočit na hlavní navigaci
Přihlášení email Přihlášení uživatele

Hlášení rozhlasu:

Přerušení dodávky el. energie - Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude přerušena dodávka elektrické energie v pátek 24. listopadu od 8:00 do 16:00 na ul. Hliníky, K Nádraží, Na Vilách včetně č.p. 163, mimo č.p. 430 a 431.     Benefiční koncert - Občanské sdružení Na kolečkách, z. s. zve všechny občany na benefiční koncert japonské houslistky Esther Yoo, dětského sboru Kantiléna a Czech Virtuosi.  Koncert se koná v neděli 19. listopadu v 18 hodin v chrámu sv. Petra a Pavla v Újezdě u Brna. Předprodej vstupenek v prodejně obuvi, Hybešova 476 v Újezdě u Brna. Výtěžek je určen na rehabilitační pomůcky pro pětiletého Danielka.       Telnické vánoční pohlednice - Oznamujeme vám, že na Obecním úřadě v Telnici jsou v prodeji telnické vánoční pohlednice. Autorkou je telnická výtvarnice Martina Hostěradská. Zakoupit si je můžete v úředních dnech: Po, St, Čt od 8 do 18 hodin v kanceláři OÚ Telnice na Růžové ul. 243 za lidovou cenu 5 Kč/ks.    

Vítáme vás
na stránkách obce Telnice
 
Úvodní stránka > Škola, kultura a sport > Program kina Měnín > Program Kina Měnín na leden 2017 >

Navigace

přeskočit navigaci

Přihlášení uživatele

Jméno:

Heslo:

registrace
zapomenuté heslo

Anketa

Kde nás najdete?

Kde nás najdete?

Malovaná mapa Brno-venkov-jih

Program Kina Měnín na leden 2017

Doba ledová: Mamutí drcnutí

 pátý díl populární animované série                                                       DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ         

Pátek 6. ledna,18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.                   

Přichází ledová událost roku a s ní stará známá parta, k níž patří i veverčák Scrat. Ten ve snaze konečně ulovit věčně prchající žalud způsobí nehodu, z níž se vyklube karambol a z něj úplná katastrofa. Nejdříve Scrata hon za žaludem katapultuje do vesmíru. A tam, díky třaskavé směsi své pověstné nešikovnosti a nekončící smůly, veverčák náhodně spustí sérii kosmických katastrof, které vedou až k ohrožení naší planety. Protože se však naše parta skládá ze samých neohrožených hrdinů, nečeká na své vyhubení, ale vydává se na záchrannou výpravu... Animovaná komedie. USA 2016. Český dabing.

Rodinné štěstí

maďarské drama             

Pátek 13. ledna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 81 minuta.

Neohlášená návštěva příbuzných nebývá vždycky příjemnou záležitostí, zvlášť pokud se protahuje na neurčitý počet dní. Živě a autenticky vykreslené rodinné setkání natočil maďarský režisér Szabolcs Hajdu a z 51. MFF Karlovy Vary si odvezl jak cenu za nejlepší herecký výkon, tak hlavní cenu festivalu za nejlepší film. Maďarsko 2016. České titulky.

Hledá se Dory

 rybka Dory, známá z filmu Hledá se Nemo, se vrací na plátna kin               DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ          

Pátek 20. ledna, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 103 minuty.            

Dory si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Najednou si vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii, kde se léčí nemocní mořští živočichové. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina. Rodinný animovaný film. Český dabing. USA 2016.

Jason Bourne

americký thriller          

Pátek 27. ledna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 15 let. 123 minuty.

Jason Bourne (Matt Damon) se vyrovnává se svou minulostí, kdy se z něj stal stroj na zabíjení. Chce hodit minulost za hlavu a začít nový život. Jeho bývalá kolegyně, zběhlá agentka Nicky (Julia Stiles) mu však připomene, že na ty nejpalčivější otázky ještě nedostal odpověď. Jason se pak znovu ocitá na staré známé horké půdě, kde nemůže věřit nikomu a ničemu... Film v anglickém znění s českými titulky. USA 2016.

Pojar dětem

 pásmo animovaných filmů + tvořivé dílničky pro děti i dospělé                         FILMOVÝ KLUB JUNIOR 

Neděle 29. ledna, 15.00. Vstupné 60 Kč. Vhodné pro děti od 4 let. Délka pásma 70 min.

Pásmo je složeno z animovaných filmů Břetislava Pojara, který je znám především jako tvůrce populárního seriálu Pojďte, pane, budeme si hrát. Uvidíte pět filmů, na nichž se výtvarník podílel v posledních letech svého života. ČR 2016.

 

Rezervace vstupenek – pokladna kina: tel. 724 910 784 nebo info@kinomenin.cz

www.kinomenin.cz

 

NA 4. ÚNORA  PŘIPRAVUJEME:

Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma  – cestovatelská přednáška

 

Počet zobrazení: 172

Doporučujeme